Zillya! Аntivirus для Бізнесу

500,00 ₴
Без податку

Zillya! Антивірус для Бізнесу - комплексний захист для державних та комерційних організацій.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Zillya! Антивірус для Бізнесу та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

К-сть ПК
Термін
Кількість

Zillya! Антивірус для Бізнесу - український антивірус для захисту комп'ютерів та мережі у приватних компаніях і державних структурах.

Опис Zillya! Антивірус для Бізнесу

Захист робочих станцій

Робочі станції, які працюють в мережі компанії, будуть надійно захищені від кіберзагроз продуктом класу Internet Security, тобто це комплексний захист від вірусних загроз, троянів, мережевих хробаків та інше.

Централізоване оновлення

Як корпоративний продукт, Zillya! Антивірус для Бізнесу має централізовану панель управління. Оновлення антивірусних баз надходить на сервер, а вже звідти передається на всі робочі станції у мережі. Таким чином поновлюються навіть ті ПК, які не мають доступу до інтернету.

Повідомлення про небезпеку

Адміністратор мережі оперативно отримує повідомлення про загрозу, якщо така виникла в мережі компанії. Також, адміністратор в режимі онлайн може переглядати, чи все гаразд з захистом системи.

Віддалене адміністрування

Адміністратор керує захистом на клієнтських машинах через інтернет, проводить групове управлянні комп'ютерами. Встановлювати та видаляти антивірус на робочих ПК можна або віддалено, або локально.

Локальне адміністрування

Якщо по якійсь причині адміністратор не може доступитись до робочої станції, то він може провести налаштування локально, маючи пароль адміністратора він може запустити сканування на віруси, оновити вірусну базу і навіть активувати продукт.

Zillya_AB1_1

Характеристики

Призначення
для бізнесу