Про нас

Компанія

Ми створили цей інтернет-магазин ліцензійного програмного забезпечення для того, щоб наші замовники могли швидко та зручно купувати необхідні їм програми.

Маючи великий досвід у продажі ліцензійний програм офлайн, спілкуючись напряму з клієнтами, ми готові відповісти на ваші запитання, допомогти з вибором. Не знайшли необхідної програми- також телефонуйте. Будемо раді знайомству!

Оплата

Після оформлення замовлення вам буде надіслано розрахунковий рахунок на електронну пошту.

Юридичні особи оплачують отриманий рахунок у відділенні банку, в якому обслуговуються. 

Фізичні особи оплачують надісланий розрахунковий рахунок у відділенні будь-якого банку або через додаток Приват24 (платіж юридичній особі). Наголошуємо, що комісія за банківський переказ не врахована у вартості надісланого рахунку і визначається кожним банком окремо при здійсненні переказу.

Доставка

Електронні ліцензії

Ліцензії, що поставляються в електронному вигляді, будуть надіслані на електронну пошту замовника після оформлення та оплати замовлення. Видаткові документи надсилаються Укрпоштою або Новою Поштою. При замовленні на суму від 3000,00 грн доставка документів проводиться безкоштовно!

Програми, які поставляються фізично

Програми, які потребують фізичної поставки, надсилаються замовнику разом з видатковими документами Укрпоштою або Новою Поштою. При замовленні на суму від 3000,00 грн доставка проводиться безкоштовно!