Office 365 персональний (електронний ключ)

1 394,00 ₴
Без податку

Office 365 персональний - це найкращий варіант для одного користувача, який хоче мати доступ до своїх документів та файлів та мати можливість працювати з ними з будь-якої точки планети. Office 365 містить Новий Office 2016 року для ПК/Mac!

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Office персональний та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

Microsoft Office 365 персональний продається у вигляді електронного ключа.

Office 365 персональний - це найкращий варіант для одного користувача, який хоче мати доступ до своїх документів та файлів і мати змогу працювати з ними з будь-якої точки планети. Ви зможете встановити офісні програми і користуватись поштою на всіх своїх пристроях: 1 ПК або Mac, 1 планшет  і 1 смартфон. У вашому користуванні 1 Тб місця на OneDrive у хмарах, де ви зможете зберегти всі свої файли, відео, фото і доступатись до них, де б ви не були. Користуйтесь 60 безкоштовними хвилинами на місяць для спілкування по Skype.  Всі офісні програми постійно оновлюються до найновішої версії, тобто ви користуєтесь лише найактуальнішою версією офісу.

Office 365 персональний - це

  • Підписка на 1 рік
  • Для 1 ПК або комп'ютера Mac, 1 планшета iPad / Android або Windows і 1 телефону
  • Повні версії Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher (тільки ПК), Access (тільки ПК)
  • 1 024 ГБ в інтернет-сховищі OneDrive безкоштовно
  • Постійний доступ до оновлень
  • 60 хвилин Skype щомісяця для кожного користувача
  • Office 365 містить Новий Office 2016 року для ПК/Mac!

Вам необхідна консультація щодо вибору версії офісу - телефонуйте і наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант.

Особливості та новинки програми Microsoft Office 365:

Презентуйте свої ідеї та проекти оригінально!

Для цього в Майкрософт офісі ви знайдете тисячі розроблених шаблонів для Word, Excel та   PowerPoint. Шаблон, що найкраще підкреслить особливості вашого проекту чи презентації, можна легко обрати з запропонованих, оскільки всі шаблони впорядковані по категоріях, призначенні, популярності та офісному продукту.

Збільшіть продуктивність роботи за допомогою нового поля Допомога у верхній стрічці

На стрічці програм Office у Windows появилось нове поле з текстом “Що потрібно зробити?”. В це поле користувач може набирати слова чи цілі фрази, які допоможуть швидко знайти необхідну функцію та застосувати її.

Працюйте у зручному для вас інтерфейсі

Для користувачів, що надають перевагу більш контрастному інтерфейсу представлено дві нові теми “Темна” і “Темно-сіра”. “Кольорова” тема - це сучасна тема, однакова для всіх пристроїв.

Спільна робота над документами в Word і PowerPoint,

навіть якщо ви та ваші колеги редагуєте тексти чи презентації на різних пристроях.

Зручна організація спільного доступу до документів (стосується програм Word, PowerPoint, Excel)

Нова кнопка Спільний доступ на стрічці дозволяє швидко надати доступ на використання документу іншим користувачам не виходячи з програми. Ви повністю керуєте та контролюєте спільний доступ: проглядаєте та змінюєте надані доступи, відслідковуєте, хто зараз редагує документ.

OneNote - незамінний помічник для швидкого створення нотаток та списків з можливістю спільного доступу

OneNote - це не лише робота з текстом, це можливість зберігати відео, фотографії, малюнки, редагувати так, ніби це ваш улюбленим паперовий записник: писати від руки, креслити, проводити пальцем.

Одночасне редагування документів в Word

При спільному редагуванні документу в Word ви бачите, над якою частиною документу зараз працюють інші користувачі та які зміни вони зараз вносять.

Збереження документів в хмарах за допомогою OneDrive

Працюючи в Word, PowerPoint, Exce та, OneNote зручно користуватись інтеграцією цих програм з сховищем OneDrive. Тепер не потрібно хвилюватись, чи маєте ви доступ до необхідного файлу. Просто збережіть його у OneDrive, та редагуйте при потребі з будь-якого пристрою де б ви не знаходились. Редагуйте самостійно або спільно з іншими користувачами, які мають доступ до документу.

QQ2-00004

Характеристики

Призначення
для дому
Форма випуску
електронний ключ
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік
Мова інтерфейсу
багатомовний
Операційна система
Windows/Mac
Тип ліцензії
нова ліцензія