Office 365 для дому (електронний ключ)(6GQ-00084)

1 800,00 грн
Без податку

Чи хотіли б ви забезпечити всій своїй сім’ї можливість працювати в найновіших версіях офісних програм, отримати по 1 Гб  в хмарах для зберігання персональних файлів та інші бонуси, придбавши для цього всього один програмний продукт? Таким продуктом є Office 365 для дому.

Office 365 для дому розрахований на 5 користувачів, кожен з яких може працювати на 3 своїх пристроях.

6GQ-00084
Кількість

Microsoft Office 365 для дому продається у вигляді електронного ключа.

Office 365 для дому розрахований на 5 користувачів, кожен з яких може працювати на 3 своїх пристроях (ПК або Mac, планшет, смартфон). Кожен з членів сім’ї отримає повні найновіші версії Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher та Access.

Office 365 для дому - це найкращий варіант для всієї сім’ї, кожен з членів якої хоче мати доступ до своїх документів та файлів і могти працювати з ними з будь-якої точки планети. У вашому користуванні 1 Тб місця на OneDrive у хмарах, де ви зможете зберегти всі свої файли, відео, фото і доступитися до них, де б ви не були. Користуйтесь 60 безкоштовними хвилинами на місяць для спілкування по Skype. Всі офісні програми постійно оновлюються до найновішої версії, тобто ви користуєтесь лише найактуальнішою версією офісу.

Купити Office 365 для дому і отримати такі можливості:

  • Підписка на 1 рік для 5 користувачів
  • Можливість встановити Office на 3 пристрої: 1 ПК (або Mac), 1 планшет (iPad, Android або Windows), 1 смартфон
  • 60 безкоштовних Skype хвилин в місяць для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони
  • 1ТБ місця в інтернет-сховищі OneDrive для завантаження ваших документів, презентацій і інших файлів та можливістю доступу до них з будь-якого пристрою та будь-якої точки планети
  • Доступ до останніх версій додатків Office
  • Office 365 містить Новий Office 2016 для ПК/Mac!

Вам необхідна консультація щодо вибору версії офісу - телефонуйте і наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант.

Особливості та новинки програми Microsoft Office 365:

Презентуйте свої ідеї та проекти оригінально!

Для цього в Майкрософт офісі ви знайдете тисячі розроблених шаблонів для Word, Excel та PowerPoint.  Шаблон, що найкраще підкреслить особливості вашого проекту чи презентації можна легко обрати з запропонованих, оскільки всі шаблони впорядковані по категоріях, призначенні, популярності та офісному продукту.

Збільшіть продуктивність роботи за допомогою нового поля "Допомога у верхній стрічці"

На стрічці програм Office у Windows появилось нове поле з текстом “Що потрібно зробити?”. В це поле користувач може набирати слова чи цілі фрази, які допоможуть швидко знайти необхідну функцію та застосувати її.

Працюйте у зручному для вас інтерфейсі

Для користувачів, що надають перевагу більш контрастному інтерфейсу, представлено дві нові теми “Темна” і “Темно-сіра”. “Кольорова” тема - це сучасна тема, однакова для всіх пристроїв.

Спільна робота над документами в Word і PowerPoint

Спільна робота можлива навіть якщо ви та ваші колеги редагуєте тексти чи презентації на різних пристроях.

Зручна організація спільного доступу до документів (стосується програм Word, PowerPoint, Excel)

Нова кнопка Спільний доступ на стрічці дозволяє швидко надати доступ на використання документу іншим користувачам не виходячи з програми. Ви повністю керуєте та контролюєте спільний доступ: проглядаєте та змінюєте надані доступи, відслідковуєте, хто зараз редагує документ.

OneNote - незамінний помічник для швидкого створення нотаток та списків з можливістю спільного доступу

OneNote - це не лише робота з текстом, це можливість зберігати відео, фотографії, малюнки, редагувати так, ніби це ваш улюбленим паперовий записник: писати від руки, креслити, проводити пальцем.

Одночасне редагування документів в Word

При спільному редагуванні документа в Word ви бачите, над якою частиною документу зараз працюють інші користувачі та які зміни вони зараз вносять.

Збереження документів в хмарах за допомогою OneDrive

Працюючи в Word, PowerPoint, Exce та, OneNote зручно користуватись інтеграцією цих програм з сховищем OneDrive. Тепер не потрібно хвилюватись, чи маєте ви доступ до необхідного файлу. Просто збережіть його у OneDrive та редагуйте при потребі з будь-якого пристрою, де б ви не знаходились. Редагуйте самостійно або спільно з іншими користувачами, які мають доступ до документу.

Більше інформації у статті Office 365 Домашній

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Office 365 для дому та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.


Можливо вам також сподобається