Zillya! Total Security

299,00 ₴
Без податку

Zillya! Total Security - найпотужніше рішення з лінійки продуктів для дому та бізнесу.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Zillya! Total Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Zillya_TS1_1
К-сть ПК
Термін
Кількість

Придбавши Zillya! Total Security, ви отримаєте найвищий рівень захисту. В порівнянні з продуктом Zillya! Internet Security в Total Security додано опції батьківського контролю та компоненти для додаткового контролю за комп'ютером.

Опис Zillya! Total Security

Всі функції стандартного антивірусного захисту

Zillya! Total Security - це в першу чергу класичний антивірусний захист. Програма перевірить на віруси та шкідливі програми всі файли на комп'ютері, файли на usb-накопичувачах, вкладення до електронних листів, які прийшли на ваш емейл. Вірусні бази постійно оновлюються, щоб захищати користувачів від нових загроз.

Брендмауер

Якщо ви IT-спеціаліст, то можете налаштувати брендмауер самостійно, створивши всі необхідні правила. Або скористатись автоматичними налаштуваннями з уже готовими правилами. За допомогою брендмауера користувач контролює поведінку всіх додатків, їхні спроби доступитись до мережі.

Поведінковий аналізатор

Це сучасна технологія, яка досліджує поведінку програм і аналізує їх потенційну шкоду для системи. Якщо поведінка програми підозріла, то поведінковий аналізатор заблокує її.

Функція самозахисту

Троян не зможе отримати контроль над системою, навіть якщо спробує отримати права адміністратора.

Web-фільтр

Web-фільтр - це захист HTTP-трафіку. Програма блокуватиме підозрілі сайти або сайти з вашого чорного списку.

Антиспам та антифішинг

Модуль Антиспам гнучко налаштовується, щоб досягти найкращого результату у боротьбі зі спамом. Антифішинг захистить користувача від сайтів, мета котрих незаконне збагачення та використання фішингових схем.

Покращення швидкодії ПК

Спеціальний модуль Оптимізатор допомагає користувачу зрозуміти, які саме застосунки забирають ресурси ПК та, при бажанні, обмежити їх діяльність.

Батьківський контроль

Якщо ви придбали продукт для захисту ПК всієї сім'ї, то модуль Батьківського контролю допоможе налаштувати безпечне перебування в мережі інтернет ваших дітей. Вкажіть, які саме ресурси не може відвідувати дитина. Також, скористайтесь готовими списками заборонених сайтів з порнографічними вмістом, сайтами знайомств та азартних ігор.

Менеджер процесів та менеджер автозапуску

Контролюйте, які саме програми запущено зараз, та які необхідно запускати при включенні комп'ютера.

Робота з персональними даними

Користувач може почистити свою історію роботи за ПК (паролі, історія переглянутих сайтів, списки документів, які відкривались та інше). Файловий шредер гарантує, що файли які підлягають видаленню, будуть видалені остаточно та безповоротно.