Zillya! Internet Security

199,00 ₴
Без податку

Zillya! Internet Security - комплексний захист, який дозволить користувачу безпечно працювати в Інтернеті.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Zillya! Internet Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

К-сть ПК
Термін
Кількість

З Zillya! Internet Security ви зможете, без хвилювань за безпеку, шукати інформацію та купувати товари в інтернеті, користуватись соціальними мережами, користуватись електронною поштою.

Опис Zillya! Internet Security

Містить базовий антивірусний захист

Zillya! Internet Security має всі властивості Zillya! Антивірус.

  • повна перевірка файлів, які знаходяться на вашому ПК чи на USB-носії
  • перевірка вкладень до електронних листів
  • використання сучасних технологій, таких як евристичний аналізатор поведінки підозрілих програм
  • перевірка файлів в режимі реального часу
  • завжди актуальна та оновлена антивірусна база
  • на вибір користувача різні види сканувань

Комплексний інтернет-захист

Брендмауер

Якщо ви активно працюєте та відпочиваєте в мережі Інтернет, то вам недостатньо звичайного антивірусного захисту. Наявність брендмауера критично необхідна. Для користувачів, які не бажають самостійно налаштовувати брендмауер, передбачено автоматичний режим з уже створеними правилами. Більш досвідчені користувачі можуть створити правила самостійно. Брендмауер повідомить, якщо будь-який додаток спробує доступитись до мережі.

WEB-фільтр

WEB-фільтр захищає HTTP-трафік. Ви зможете скласти список небажаних сайтів, які не можна відвідувати. Також, Zillya! Internet Security має свій список підозрілих сайтів, з яких буде обмежено вхідний трафік.

Антифішинг та антиспам

За допомогою модуля Антифішинг буде зупинено всі спроби фішингу. Модуль Антиспам постійно оновлює список емейл-адрес та сайтів, з яких проводяться спам-розсилки. Користувач може додатково створити свій список емейл адрес, з яких не бажає отримувати листи.

Утиліта Оптимізатор

Утиліта Оптимізатор підкаже, які саме непотрібні файли та програми сповільнюють роботу ПК. Список файлів та програм, які пропонується видалити, буде вказано у звіті.

Зручна безкоштовна підтримка користувачів

Zillya_IS1_1

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу