Zillya! Internet Security for Android

119,00 ₴
Без податку

Zillya! Internet Security for Android - комплексний захист для пристроїв, що працюють на Android.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Zillya! Internet Security for Android та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Термін
Кількість

Zillya! Internet Security for Android - українське рішення для користувачів Android, які активно користуються інтернетом.

Опис Zillya! Internet Security for Android

Антивірус

Зручний антивірусний захист для смартфона або планшета, який не буде перешкоджати роботі пристрою, захистить від вірусів та кіберзагроз, перевірятиме додатки, які встановлюються на пристрій.

Оптимізація та пришвидшення роботи смартфону чи планшета

Zillya! Internet Security for Android допоможе очистити кеш, видалити тимчасові та зайві файли. Модуль прискорення збереже заряд батареї, зупинивши неважливі процеси.

Антикрадій

Якщо ваш пристрій буде викрадено чи загублено, Zillya! Internet Security for Android максимально сприятиме пошуку. Ви зможете зробити таємне фото камерою телефону, перевірити актуальне місцезнаходження, блокувати пристрій, якщо було змінено Sim-картку та інше.

Фільтр шкідливих сайтів

Застосунок захистить користувача від фішингових атак, шкідливих сайтів.

Блокування небажаних дзвінків та повідомлень

Дуже зручна функція дозволяє заборонити отримувати дзвінки та повідомлення від контактів з чорного списку.

Батьківський контроль

Якщо ваша дитина користується планшетом чи телефоном, то буде доречно зробити час проведення безпечним. Ви можете заборонити користування соціальними мережами, відвідування підозрілих сайтів і навіть інтернет магазинів. Вхід у модуль батьківського контролю відбувається за паролем, щоб неповнолітній користувач не зміг змінити налаштування.

Zillya_ISA1_1

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу