SketchUp

3 775,00 грн
Без податку

З пакетом SketchUp створювати 3D-моделі для робочих проектів стало ще простіше!

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на SketchUp та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

SKP-GO-YR-CNL
Термін
SketchUp
Кількість

З пакетом SketchUp створювати 3D-моделі для робочих проектів стало ще простіше! SketchUp - новий програмний продукт для 3D-дизайну будівель архітектури, який дозволяє виконувати великий обсяг роботи: від ескізного проектування до будівельної документації.

Купити SketchUp і отримати такі можливості:

Швидкісна візуалізація

Практична платформа зі зручними інструментами для миттєвої замальовки ідей. За допомогою SketchUp Pro ви зможете оперативно візуалізувати будь-яку ідею, що прийде в голову. Надалі, протягом усього процесу проектування будівництва, програма допоможе проаналізувати труднощі, які виникають і полегшити просування будівництва.

Сучасне проектування

В цьому багатофункціональному ПЗ можна працювати не тільки з тривимірними зображеннями. При необхідності ви зможете легко оформляти дизайн в 2D. Від створення детальних планів, фасадів, окремих елементів будівель, до завершального штампа на кресленні. Програма завжди видає коректні дані - так що у ваших колег по проекту завжди під рукою буде набір необхідних параметрів. Додатковий бонус SketchUp: при внесенні змін до проекту документація також автоматично оновиться. Працювати легко і просто!

Вражаюча презентація

Використовуючи медіа-дані в своєму проекті, ви отримаєте більш насичений контент. Можна створити покрокове керівництво, яке поетапно ілюструє ваш витвір замовникам. Акцентуйте своє бачення дизайну за допомогою експортування високоякісних зображень і відео, які презентують деталі і наявні варіації. А якщо захочете ще більше вразити своїх замовників, додайте в проект елементи доповненої і віртуальної реальності. Захоплення гарантоване, а разом з ним - і нові замовлення!

Області, в яких використовується SketchUp

  • архітектура
  • комерційні інтер'єри
  • дизайн кухонь, ванних і інтер'єрів
  • ландшафтна архітектура
  • 3D-друк
  • житлове будівництво
  • міське планування
  • деревообробка
Опис Ціна Кількість

SketchUp Pro

Артикул: SKP-PRO-YR-CNL
9 870,00 грн - +

SketchUp Go

Артикул: SKP-GO-YR-CNL
3 775,00 грн - +

SketchUp Studio

Артикул: SKP-STDO-YR-CNL
22 130,00 грн - +

Можливо вам також сподобається