Trend Micro Internet Security 2019

1 484,00 ₴
Без податку

Trend Micro Internet Security - розширена версія антивірусного захисту для вашого ПК.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Trend Micro Internet Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

Trend Micro Internet Security чудово підходить як для захисту невеликої кількості ПК, так і для захисту мереж з великим числом робочих станцій. Він забезпечить стандартний захист від вірусних програм, захист поштової скриньки, вбереже конфіденційну інформацію від викрадення, допоможе налаштувати батьківський контроль. Все це не вплине на працездатність комп'ютера чи ноутбука, на якому встановлено продукт.

Порівняння продуктів Trend Micro

Опис Trend Micro Internet Security 2019

Персональна інформація у безпеці

Всі, хто працює в мережі Інтернет, хвилюється за особисту інформацію. Trend Micro Internet Security захищає своїх користувачів від вірусів, що вимагають кошти, від фішингових атак, загроз, що потрапляють до вас через електронну пошту.

Без негативного впливу на роботу системи

З цим продуктом ви не відчуєте жодного дискомфорту у зв'язку з завантаженістю системи антивірусом. Навпаки, комп'ютер чи ноутбук буде працювати на максимально можливій потужності.

Безпечне спілкування з друзями та колегами в Інтернеті

Trend Micro допоможе налаштувати безпеку при спілкуванні в улюблених соціальних мережах, таких як Facebook®, Google+®, Twitter®, LinkedIn®, чи при спілкуванні на інших сайтах та порталах. Спілкуйтесь лише з тими, з ким бажаєте, і не хвилюйтесь, що персональне листування стане доступне третім особам.

TI10974271

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу