Trend Micro Maximum Security 2019

652,00 ₴
Без податку

Trend Micro Maximum Security - потужний комплексний захист для всіх кінцевих точок мережі.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Trend Micro Maximum Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

Trend Micro Maximum Security 2019 найповніший захист у лінійці для дому та бізнесу. З цим продуктом користувачі отримують захист від вірусного програмного забезпечення, вірусів-вимагачів, захист при роботі з інтернет-банкінгом, захист персональних даних, захист для дітей. Все це без негативного впливу на швидкодію комп'ютера.

Порівняння продуктів Trend Micro

Опис Trend Micro Maximum Security 2019

Захист від всіх видів інтернет-загроз

Trend Micro Maximum Security - це повна безпека від всіх видів вірусних програм, шкідливих програм, чи програм, що шифрують ваші дані. Всі персональні дані знаходяться у повній безпеці, незалежно від їхнього місця розташування: папки і файли на робочому ПК чи хмарне зберігання у відомих хмарних сервісах, таких як Dropbox®, Google Drive® та інші. Згідно з статистикою роботи антивірусного рішення, щодня блокується близько 250 мільйонів загроз, щоб користувачі продуктів Trend Micro зосередились на роботі та відпочинку, і не хвилювались за безпеку даних.

Захист від новітніх загроз

Нові віруси та шкідливі програми щоденно потрапляють у мережі, готові атакувати користувачів. Рішення Trend Micro використовують новітні технології машинного навчання для справді високоефективного захисту від найновіших маловідомих загроз. Будьте на крок попереду!

Захист смартфону

Сучасні користувачі не перестають працювати та спілкуватись у мережі Інтернет, навіть у дорозі чи в кафе. Тому, питання безпеки при роботі на мобільних та смартфонах актуальне, як ніколи. Комплексне рішення Maximum Security успішно працює на смартфонах та планшетах, захищаючи від інтернет-загроз та програм-шпигунів.

TI10974263

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу