Trend Micro Antivirus+ 2019

656,00 ₴
Без податку

Trend Micro AntiVirus+ - це зручний в управлінні основний базовий захист, який захищає від загроз різного рівня складності.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Trend Micro AntiVirus+ та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

Trend Micro AntiVirus+ - найпростіший антивірус у лінійці продуктів для дому виробника антивірусного захисту компанії Trend Micro. Придбавши AntiVirus+, користувач отримує захист електронної пошти, захист від неперевірених сайтів, від різноманітних вірусів, інтернет-загроз, шкідливий програм.

Порівняння продуктів Trend Micro

Опис

Безпечний шопінг в інтернеті, відвідування сайтів з іграми та обмін даними з друзями

Цифрове життя потребує захисту від вірусів, від шпигунських програм та шкідливого програмного забезпечення. Користувачі мають бути впевнені, що не постраждає їхня конфіденційна інформація, що вони не натраплять на сайт, який має на меті заволодіти даними про кредитні картки чи паролі. З Trend Micro користувачі захищені коли відпочивають, спілкуються, чи купують щось в інтернеті.

Захист від шифрування даних зловмисниками

Trend Micro AntiVirus+ 2019 успішно бореться з кібер порушниками, які шифрують важливі дані на ПК користувача, після чого вимагають переслати кошти на вказаний рахунок.

Простота використання

Продукт не вимагає особливих умінь чи знань у IT сфері. Всі налаштування антивірусу зрозумілі, початок роботи з продуктом буде швидким. Користувач отримає звіт про проведені на комп'ютері перевірки.

TI10973905

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу