Symantec Protection Suite Enterprise Edition

1 082,00 ₴
Без податку

Symantec Protection Suite Enterprise Edition - комплексний продукт для захисту кінцевих точок, поштового сервера та шлюзу обміну повідомленнями.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Symantec Protection Suite Enterprise Edition та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

К-сть ПК
Кількість

Symantec Protection Suite Enterprise Edition - продукт для бізнесу, який поєднав у собі кращі продукти від Symantec для захисту робочих комп'ютерів та ноутбуків, серверів компанії та безпечної роботи з електронною поштою. Придбавши Symantec Protection Suite Enterprise Edition, ви отримаєте комплексний захист від найновіших вірусів та шкідливого ПЗ, втрати даних, спаму.

Опис Symantec Protection Suite Enterprise Edition

Швидко та безпечно

  • Антивірусний та антишпигунський захист всіх робочих станцій та серверів компанії.
  • Endpoint Security запобігає загрозам, захищає кінцеві точки та сервери від цілеспрямованих атак. Відбиває нові атаки, про які ще немає записів у базі.
  • Проактивні технології аналізують поведінку програм на комп'ютерах працівників та блокують підозрілі дії та самі програми.
  • Розроблено захист для віртуальних середовищ.
  • Додаткова фільтрація електронної пошти, яка надходить на сервери компанії, розпізнання та відсіювання 99% відсотків спаму.

Багаторівнева безпека та інтелектуальний підхід

  • Фільтрування вмісту вхідного та вихідного трафіку.
  • Розширена фільтрація контенту та попередження втрати даних.
  • Перевірка у реальному часі вхідних та вихідних повідомлень, захист від спаму та антивірусний захист.

Більше захисту за меншу вартість

З Symantec Protection Suite Enterprise Edition ви отримаєте максимум захисту за оптимальну вартість. IT спеціалісти компанії зможуть налаштувати продукт під свої потреби, закрити питання безпеки кінцевих точок, серверів та пошти, не витрачаючи бюджет компанії на придбання декількох окремих продуктів. Зручне налаштування, єдина консоль, у якій адміністратор керуватиме всіма аспектами безпеки IT-структури компанії.

SPS-EE-NEW-1-24-B

Характеристики

Призначення
для бізнесу