Visual Studio 2019

21 310 059,00 ₴
Без податку

Visual Studio 2019 (VSPro 2019 SNGL OLP NL) - це зручне інтегроване середовище для написання коду та автоматизованої роботи спеціалістів.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Visual Studio 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

Visual Studio 2019 має повний набір інструментів для реалізації всіх етапів розробки від написання коду і його аналізу до тестування і розгортання.

У середовищі Visual Studio 2019 спеціалісти швидко пишуть код, використовуючи всі зручності програми.

Можливості Visual Studio 2019

Розробка

Програмування у середовищі Visual Studio 2019 відбувається швидко, при написанні коду кількість помилок зведено до мінімуму. При виникненні труднощів в роботі зі змінними, технологія IntelliSense допоможе швидко викликати потрібну змінну. Швидкий перехід між файлами, типами даних та елементами дозволяє оптимізувати швидкість програмування. Програма сама запропонує, як можна покращити написаний код.

Аналіз

До остаточного релізу код змінюється багато разів, вносяться правки різними авторами. Модуль CodeLens дозволяє провести аналіз коду, зрозуміти, як саме вплинуть на майбутній програмний продукт внесені у код зміни, провести модульне тестування. Користувач у будь-який момент може переглянути потрібні посилання, авторів, журнал фіксацій та інші дані.

Debug

Процес відлагодження коду займає значну частину часу при написанні програмного продукту. Visual Studio 2019 забезпечує швидкий пошук помилок та їх виправлення. Щоб провести аналіз помилки, програміст може зупинити виконання коду у потрібному місці за допомогою відповідних методів та точок для зупинки.Не закриваючи запущений сеанс, ви можете повернутись до будь-якої стрічки коду.

Тестування

Тестування програмного продукту - необхідний та важливий етап у розробці якісного програмного продукту. У середовищі Visual Studio 2019 тестувальники працюють у зручному інтерфейсі, використовують набір тестів для впорядкування даних, проводять аналіз об'єму коду, який необхідно протестувати. Тестувати код можна навіть під час його редагування і швидко взнавати, чи пройде новий код складені тести.

Спільна робота

В сучасних умовах злагоджена спільна робота команди є необхідною для створення якісного продукту. Командну роботу в Visual Studio 2019 забезпечує функціонал Live Share. Функції командної роботи допомагають керувати процесом розробки, проводити спільне редагування коду, його відлагодження та тестування. Редактор містить спеціалізовані параметри, щоб індивідуально налаштовувати сеанси, забезпечувати спільний стиль написання коду.

Розгортання

Розробники швидко розпочинають роботу над продуктом, використовуючи готові шаблони для різних типів застосунків і локальні емулятори Azure (навіть не маючи облікового запису Azure). Не виходячи з середовища Visual Studio розробник може налаштувати бази даних SQL.

C5E-01380