Windows Server Remote Desktop Services CAL 2019 (OLP)

5 679 332,00 ₴
Без податку

Windows Server Remote Desktop Services CAL (OLP) - ліцензія для доступу до віддаленого робочого столу windows сервера.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Windows Server Remote Desktop Services CAL (OLP) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Ліцензії досутпу
Кількість

Опис Windows Server Remote Desktop Services CAL 2019

  • Windows Server Remote Desktop Services CAL дозволяє організувати безпечне підключення віддалених користувачів до Windows Server 2019.
  • Доступ до віддаленого робочого столу може відбуватись як з внутрішньої мережі, так і з будь-якого пристрою з доступом до інтернету.
  • Користувачі можуть здійснювати доступ з різних пристроїв.
  • Версія WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 забезпечує віддалений доступ не лише до Windows Server версії 2019, але й до більш ранніх версій сервера, які підтримуються виробником Microsoft.
  • Ліцензії для віддаленого доступу дозволяють адміністраторам корпоративної мережі ефективно працювати, налаштовувати мережу, дбати за безпеку, забезпечують працівникам компанії можливість використовувати корпоративні програмні продукти, не знаходячись фізично у офісі, а працюючи віддалено.
  • Windows Server Remote Desktop Services CAL 2019 є додатковою ліцензією, її використання передбачає наявність придбаної ліцензії на Windows Server 2019 та звичайних ліцензій доступу до сервера WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL або WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL.

Windows Server Remote Desktop Services CAL 2019 (OLP) є двох видів:

  • ліцензія на користувача - WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL
  • ліцензія на пристрій - WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL

Купуючи ліцензії доступу, адміністратор зважає на те, як саме організована робота у компанії. Якщо в компанії є користувачі, які використовують більше ніж один ПК у своїй роботі - то є зміст розглянути придбання ліцензій для доступу на користувача WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL. Якщо за одним ПК працює один або більше користувачів, то оптимальною буде ліцензія доступу до сервера на пристрій - WinRmtDsktpSrvcsCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL.

Забезпечуючи роботу Windows сервера адміністратор компанії може планувати змішаний підхід: купувати частину ліцензій для доступу до сервера на користувачів та частину на пристрій. Ціна на ліцензії доступу до Windows Server на користувача та на пристрій однакова.

6VC-03747