Microsoft Office 2019 для дому та навчання

2 987,00 ₴
Без податку

Microsoft Office 2019 для дому та навчання - це чудовий варіант для домашнього використання. Ви зможете встановити офісні продукти на один комп'ютер чи ноутбук. До складу продукту входять локальні версії Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Office 2019 для дому та навчання та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Ви можете купити Microsoft Office коробка або купити Micorosft Office електронний ключ.

Microsoft Office 2019 for Home and Students рекомендований для домашнього використання.

Вам необхідна консультація щодо вибору версії офісу - телефонуйте і наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант.

Офіс 2019 для дому та навчання - це пакет офісних програм для тих домашніх користувачів, які ще не готові перейти у хмару. Придбавши цей пакет ви отримаєте набір класичних офісних програм з найновішими функціями.

Заплативши один раз, ви будете користуватись продуктами Word 2019, Excel 2019, Powerpoint 2019 та OneNote настільки довго, наскільки будете вважати за потрібне. Лише слід пам'ятати, що для даного продукту не передбачено безкоштовні оновлення та переходи на новіші версії продуктів.

Особливості Microsoft Office 2019 для дому та навчання

  • Ваші документи та презентації будуть виглядати якісно оформленими, ви зможете додати до них графічних об'єктів, використовувати готові шаблони. Студенти зможуть створювати приголомшливі презентації та представляти дані, використовуючи інформативні графіки та діаграми.
  • Блокнот OneNote замінить звичний записник, у ньому зручно створювати нотатки та швидко записувати необхідну інформацію.

Яка відмінність між Micorosft Office 2019 для дому та навчання 2019 та Office 2019 для дому та бізнесу?

  • Micorosft Office для дому та навчання не передбачений для використання у офісі. У його склад не входить Outlook. Відповідно, у вас не буде можливості організовувати свою роботу з електронною поштою, використовуючи можливості програми Outlook. Також, відсутня робота з календарем, нагадуваннями, робота з книгою своїх контактів.
  • Але решта додатків не відрізняються від версії для дому та бізнесу. Популярні офісні програми отримали багато нових функцій та можливостей.
  • Детальніше про нове у описі продукту Micorosft Office для дому та бізнесу.
79G-05012

Характеристики

Призначення
для дому