Microsoft Visio 2019 Standard електронний ключ

9 641,00 ₴
Без податку

Microsoft Visio 2019 Standard - це потужний інструмент для створення схем з можливістю використанням великої кількості вбудованих елементів. 

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Visio 2019 Standard та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

Ви можете купити електронний ключ Microsoft Visio 2019 Standard.

Опис Microsoft Visio 2019 Standard

У Visio Standard 2019 ви знайдете широкий вибір наборів елементів та покращених фігур для створення бізнес-схем, організаційних діаграм, блок-схем та багатоцільових схем. За допомогою Visio Standard користувачі програми візуалізують складну інформацію у вигляді зручних та легких для розумінням схем.

Функції та можливості

Швидке створення професійних схем

  • Для більш ефективної роботи ви можете використати вже готові шаблони і фігури Visio. Наглядні підказки допомагають правильно працювати з метаданими, які  імплантовані у об'єкт Visio. Якщо метадані зміняться, то відповідна фігура оновиться автоматично.
  • Працюйте з імпортованими документами AutoCAD, додаючи до них свої фігури.

Простий та зручний початок роботи

  • Для швидкого старту роботи скористайтесь готовою початковою схемою та контекстними підказками, які допоможуть оперативно вивчити нові можливості програми. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе легко змінити форму схем, налаштувати автоматичне вирівнювання та розміщення, зробити дублікат сторінки. При цьому метадані та з'єднання фігур збережуться незмінними.
  • Щоб знайти необхідну функцію - достатньо скористатись панеллю помічника у Visio.
  • Вбудовані теми і ефекти дозволяють легко змінити зовнішній вигляд схеми.

Сумісна робота

  • Використовуючи систему коментарів у Visio, ви можете обмінюватись відгуками про схему чи фігуру.
  • Skype для бізнесу дозволить налагодити спільну роботу, використовуючи голосовий зв'язок, відеоконференції та чат безпосередньо у Visio.

Доносіть свої ідеї в первинному вигляді

  • Зручний спільний доступ до схем у Visio підвищить ефективність роботи у команді. Доступ - це можливість для співпрацівників переглядати схему у браузері.
  • При потребі працюйте не лише з офісу, але й в дорозі, використовуючи веб-додаток  або на пристроях iPad®, які дозволяють переглядати схеми у високій якості.

Більше інформації у статті Порівняння версій Visio

D86-05822

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
електронний ключ
Мова інтерфейсу
багатомовний
Операційна система
Windows