Microsoft Project 2019 Professional

28 038,00 ₴
Без податку

Micorosft Project 2019 Professional (PrjctPro 2019 SNGL OLP NL w1PrjctSvrCAL) - зручний інструмент для професіоналів, який дозволяє ефективно систематизувати і вести поетапно проекти від моменту планування та повної реалізації проекту.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Micorosft Project 2019 Professional та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Microsoft Project Professional 2019 - це версія для тих, хто планує спільну роботу над проектами. Ви зможете розпланувати виконання проекту, керувати ним та відслідковувати кожен етап проекту, використовуючи єдину систему управління. У розробці проекту ви зможете без проблем одночасно використовувати інші застосунки Майкрософт та переваги хмарного середовища.

Опис Microsoft Project 2019 

Систематизація та відслідковування проектів

Швидкий початок роботи

Початківцям пропонуємо розпочати роботу з екрану “Початок роботи”, який допоможе ознайомитись з функціями Project. Для швидкого початку роботи скористайтесь одним з стандартних шаблонів.

Ефективні плани

Автоматизовані засоби планування допоможуть уникнути невірних рішень та неефективних дій. Для кращої візуалізації складних етапів по роботі з проектом використовуйте декілька часових шкал.

Управління ресурсами

Для оптимального управління ресурсами використовуйте інструменти, за допомогою яких ви зможете сформувати проектні групи і складати ефективні та інформативні графіки.

Полегшене прийняття рішень за допомогою вбудованих звітів

Оптимізація задач

Використовуючи засоби візуалізації, ви зможете краще оцінити зв’язки між різними задачами. В розподілі ресурсів допоможуть спеціальні сценарії “What if”.

Можливості

 • Ваша робота ефективна з першої хвилини. В цьому вам допоможе можливість швидкого запуску і старту роботи над проектом з екраном "Початок роботи”, кращі стандартні шаблони, що вже готові до використання та зручний пошук функцій на панелі помічника, який знайомий з офісних програм.
 • Функціональні засоби планування, які включають в себе знайомі діаграми Ганта та інші знайомі інструменти.
 • Автоматизація роботи над проектом дозволить уникнути неефективних рішень і створювати ефективні графіки.
 • Щоб оцінити всі аспекти проекту та візуалізувати складні графіки буде зручно скористатись набором часових шкал.
 • Результати роботи над проектом показуються інтуїтивно зрозуміло і дозволяють оцінити хід виконання проекту та порівняти його з початковим планом.
 • Ви зможете легко копіювати інформацію у офісні програми PowerPoint і Word, зберігати необхідні об'єкти у хмарному середовищі OneDrive.
 • Наявність інформаційних звітів допоможе краще аналізувати дані та представляти інформацію іншим особам, котрі зацікавлені у виконанні проекту.
 • Синхронізовані списки задач. Члени робочих груп вносять всі зміни зі своїх задач у SharePoint і завдяки синхронізації списків задач, зміни стають видимі в  програмі  Project професіональний.
 • Управління ресурсами. Менеджери проектів зможуть створювати оптимальні проектні групи лише якщо вони володіють повною інформацією щодо даних. Ви можете об'єднати  всі потенціальні ресурси по наявних проектах і після цього оптимально розподілити їх.
 • Оптимізовані ресурси. Використовуйте інструменти для оптимізації ресурсів (візуальний оптимізатор ресурсів та інші) для уникнення потенційних проблем та відхилень від розкладу.
 • Інтегровані інструменти для сумісної роботи. У Microsoft  Project професіональний 2016 ви маєте можливість активно використовувати переваги професійної версії і працювати над проектами спільно. Skype для бізнесу дозволить організувати відеоконференцію та спілкуватись безпосередньо з Project,  не перемикаючись між застосунками. Також, ви можете створити спеціальний сайт для проекту і використовувати його для обміну актуальною інформацією.
 • Адміністратор проекту створює робочі групи, розподіляє ресурси, створює плани проектів, відслідковує виконання. 
H30-05830

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія
Мова інтерфейсу
багатомовний
Операційна система
Windows
Тип ліцензії
нова ліцензія