Microsoft Office 2019 Professional (електронний ключ*)

12 493,00 ₴
Без податку

Office Professional 2019 найкращий для користувачів, які окрім стандартних офісних програм використовують у роботі чи навчанні Outlook, Publisher та Access.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Office 2019 Professional для дому та бізнесу та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді електронних ключів (ESD).

Micorosft Office 2019 Professional найкращий для користувачів, які окрім стандартних офісних програм використовують у роботі чи навчанні Outlook, Publisher та Access.

За допомогою Microsoft Office 2019 Professional користувачі створюють, публікують і презентують документи, які мають прогресивний та сучасний вигляд. Тепер документи зручно зберігати у хмарі за допомогою OneDrive, редагувати спільно з іншими користувачами. Ви можете працювати зі своїми файлами, де в би не знаходились. Використовуйте вбудовані інструменти для ефективної роботи та створення своїх найкращих професійних документів та презентацій.
Продукт призначений для домашнього використання та малого бізнесу.

Пакет містить: Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, OneNote 2019, Publisher 2019, Access 2019.

Переваги Microsoft Office Professional 2019

З Microsoft Office Professional 2019 у вас є всі необхідні інструменти для створення документів та проектів на справді професійному рівні, а саме Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher та Access.

Використовуйте не лише клавіатуру, але й перо чи сенсорний екран.

Збільшіть продуктивність роботи за допомогою нового поля Допомога у верхній стрічці

На стрічці програм Office 2019 у Windows появилось нове поле з текстом “Що потрібно зробити?”. В це поле користувач може набирати слова чи цілі фрази, які допоможуть швидко знайти необхідну функцію та застосувати її.

Працюйте у зручному для вас інтерфейсі

Для користувачів, що надають перевагу більш контрастному інтерфейсу представлено дві нові теми “Темна” і “Темно-сіра”. “Кольорова” тема - це сучасна тема, однакова для всіх пристроїв.

Презентуйте свої ідеї та проекти оригінально

Для цього в Майкрософт офісі 2019 ви знайдете тисячі розроблених шаблонів для Word, Excel та PowerPoint. Шаблон, що найкраще підкреслить особливості вашого проекту чи презентації можна легко обрати з запропонованих, оскільки всі шаблони впорядковані по категоріях, призначенні, популярності та офісному продукту.

Довідка на базі Bing

Використовуючи функцію "Довідка" на базі Bing, ви зможете переглядати необхідні дані з інтернету паралельно редагуючи свій документ.

Робота з нотатками

Нотатки у документах Word легко відстежуються та помічаються як виконані.

Зручна робота з PDF-файлами

Ви можете відкривати PDF-документів, копіювати у Word, змінювати абзаци, списки та таблиці.

Оновлена робота з таблицями

Нові інструменти для роботи з таблицями аналізують ваші дані та пропонують автоматичне заповнення таблиць.  Оцініть оновлені сучасні діаграми та графіки в Excel. Також, Excel підкаже, який саме тим діаграми найкраще підходить для зображення ваших даних. Достатньо надіслати  посилання на свою презентацію PowerPoint і ваш адресат отримає доступ до спільного редагування. Інші користувачі також можуть приєднатись до перегляду презентації як глядачі.

Блокнот OneNote

Використовуйте блокнот OneNote для створення нотаток та синхронізуйте їх на всіх своїх пристроях. Ви можете користуватись нотатками, де б ви не знаходились та обмінюватись ними з іншими користувачами. В нотатки можна додавати таблиці Excel, відео файли та багато інших типів файлів.

Спільна робота над завданнями завдяки програмі Outlook

Використовуйте спільні календарі та електронну пошту для того, щоб впорядкувати всі свої справи та синхронізувати спільні події з іншими. Для цього Outlook автоматично підключиться до облікового запису електронної пошти Microsoft. Також, Outlook тепер підтримує push mail, завдяки чому забезпечується постійне оновлення та актуальність папки Вхідні.

Легко працюйте з базами даних в Access

Додано зручний перегляд інформації про елемент, достатньо клацнути на елементі. Дані з таблиць та запитів зручно відображаються у списку.

269-17064

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
електронний ключ
Кількість ПК
1
Мова інтерфейсу
багатомовний
Операційна система
Windows