Microsoft SQL Server 2019 Standard

23 349,00 ₴
Без податку

Microsoft SQL Server 2019 (SQLSvrStd 2019 SNGL OLP NL) демонструє найкращу у своїй галузі продуктивність, надійний захист даних, гнучкість та функції аналітики.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft SQL Server 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Ви можете купити ліцензію Microsoft SQL Server 2019 Standard.

Використовуючи Microsoft SQL Server 2019, ви повністю забезпечуєте потреби компанії по обробці даних у вашій інфраструктурі незалежно від платформи: Windows, Linux і контейнери Docker.

Опис Microsoft SQL Server 2019 Standard

Моделі ліцензування SQL Server 2019

Користувачі можуть обрати один з двох способів ліцензування та придбання SQL Server 2019

Яка відмінність між способами ліцензування:

Сервер + ліцензії доступу SQLSvrStd 2019 SNGL OLP NL

Така схема ліцензування вимагає ліцензій на всі SQL сервери та ліцензій на доступ до сервера на кожного користувача або пристрій. Підходить для компаній, у яких кількість підключень до сервера не є надто великою та її можна легко обчислити. Якщо у вас вже є ліцензія на доступ до Sql сервера 2012, то придбавши нову версію сервера, замінювати ліцензію на доступ не потрібно.

Ліцензування по ядрах SQLSvrStdCore 2019 SNGL OLP 2Lic NL CoreLic Qlfd

Така схема ліцензування вимагає ліцензій на всі ядра сервера. Підходить для компаній, які не можуть точно обчислити кількість підключень до сервера або кількість підключень є дуже великою. Мінімальна кількість таких ліцензій - 4 ліцензії на кожен фізичний процесор на сервері.

Використовуючи SQL Server 2019 ви повністю забезпечуєте потреби вашої компанії по обробці даних у вашій інфраструктурі незалежно від платформи: Windows, Linux і в контейнери Docker.

Microsoft SQL Server 2019 демонструє найкращу у своїй галузі продуктивність, надійний захист даних, гнучкість та функції аналітики.

Переваги SQL Server 2019

Вибирайте мову та платформу

З Microsoft SQL Server 2019 спеціалісти створюють сучасні застосунки на зручній для них мові, працюючи або на локальній платформі, або у хмарі. У SQL Server 2019 підтримуються Windows, Linux і контейнери Docker.

Висока продуктивність

Для досягнення найвищої продуктивності SQL Server 2019 володіє чудовою масштабованістю і доступністю для важливих застосунків та сховищ.

Ваші бази даних не вразливі до сторонніх втручань

З SQL Server 2019 ви забезпечуєте захист своїх даних. Інформація надійно зберігається, передається та опрацьовується в базах даних.

Сучасна аналітика

Аналітика даних відбувається у реальному часі, створюючи до мільйона прогнозів в секунду, які ви якісно використовуєте у своєму бізнесі.

Комплексна мобільна бізнес-аналітика

Скористайтесь можливістю зібрати свої неопрацьовані дані та представити їх у вигляді зрозумілих та інформативних звітів, які будуть доступні на будь-яких пристроях.

228-11477