Windows SQL Server 2017 OLP UserCAL (корпоративна ліцензія*)

5 633,00 ₴
Без податку

Використовуючи SQL Server 2017 ви повністю забезпечуєте потреби компанії по обробці даних у вашій інфраструктурі незалежно від платформи: Windows, Linux і контейнери Docker.

Microsoft SQL Server 2017 демонструє найкращу у своїй галузі продуктивність, надійний захист даних, гнучкість та функції аналітики.

Кількість

*Цей продукт можна придбати по програмі Microsoft Open License. Програма корпоративного ліцензування Microsoft Open License найкраще підходить для невеликих та середніх компаній. Це вигідний спосіб придбати найновіше програмне забезпечення Microsoft.

Які умови участі у програмі Microsoft Open License?

 • При першій закупівлі ліцензійного програмного забезпечення по програмі OLP вам необхідно придбати не менше п'яти програм. Але, після виходу на ринок веб-служб Майкрософт, які також продаються по програмі OLP, умова щодо 5 ліцензій по першому замовленні вже не є необхідною, якщо у вашому замовленні є хоча б одна з відповідних веб-служб.
 • Термін дії корпоративної угоди складає 2 роки. Протягом цих двох років ви зможете докуповувати будь-яку кількість програмних продуктів Майкрософт за вигідною ціною.

Для зручного управління ліцензіями ви будете мати свій кабінет на спеціально розробленому порталі Volume Licensing Service Center (VLSC).

VLSC - це зручний веб-портал для розгортання і адміністрування всіх придбаних вашою компанією по схемі OLP програм Майкрософт. У центрі Volume Licensing Service Center ви можете отримати придбані ліцензійні продукти, мати доступ до ключів, керувати угодами щодо корпоративного ліцензування та придбаними ліцензіями.

Для початку роботи з порталом VLSC вам необхідно зареєструватись, використовуючи електронну адресу, яка була вказана вами в угоді про корпоративне ліцензування. Також, необхідно мати обліковий запис Майкрософт, який можна зареєструвати безкоштовно.

Моделі ліцензування SQL Server 2017

Користувачі можуть обрати один з двох способів ліцензування та придбання SQL Server 2017:

 • Сервер+ліцензії доступу;
 • Ліцензування по ядрах.

Даний продукт відповідає моделі сервер+ліцензії доступу, та є ліцензією на 1 користувача, який буде доступатися до SQL сервера.

<p">Яка відмінність між способами ліцензування:

 • Сервер+ліцензії доступу

Така схема ліцензування вимагає ліцензій на всі SQL сервери та ліцензій на доступ до сервера на кожного користувача або пристрій. Підходить для компаній, у яких кількість підключень до сервера не є надто великою та її можна легко обчислити. Якщо у вас вже є ліцензія на доступ до Sql сервера 2012, то придбавши нову версію сервера, замінювати ліцензію на доступ не потрібно.

 • Ліцензування по ядрах

Така схема ліцензування вимагає ліцензій на всі ядра сервера. Підходить для компаній, які не можуть точно обчислити кількість підключень до сервера або кількість підключень є дуже великою. Мінімальна кількість таких ліцензій - 4 ліцензії на кожен фізичний процесор на сервері.

Використовуючи  SQL Server 2017 ви повністю забезпечуєте потреби вашої компанії по обробці даних у вашій інфраструктурі незалежно від платформи: Windows, Linux і контейнери Docker.

Microsoft SQL Server 2017 демонструє найкращу у своїй галузі продуктивність, надійний захист даних, гнучкість та функції аналітики.

Переваги SQL Server 2017

 • Вибирайте мову та платформу. З Microsoft SQL Server 2017 спеціалісти створюють сучасні застосунки на зручній для них мові, працюючи або на локальній платформі, або у хмарі. У SQL Server 2017 підтримуються Windows, Linux і контейнери Docker.
 • Висока продуктивність. Для досягнення найвищої продуктивності SQL Server 2017 володіє чудовою масштабованістю і доступністю для важливих застосунків та сховищ.
 • Ваші бази даних не вразливі до сторонніх втручань. З SQL Server 2017 ви забезпечуєте захист своїх даних. Інформація надійно зберігається, передається та опрацьовується в базах даних.
 • Сучасна аналітика. Аналітика даних відбувається у реальному часі, створюючи до мільйона прогнозів в секунду, які ви якісно використовуєте у своєму бізнесі.
 • Комплексна мобільна бізнес-аналітика. Скористайтесь можливістю зібрати свої неопрацьовані дані та представити їх у вигляді зрозумілих та інформативних звітів, які будуть доступні на будь-яких пристроях.
СУБД_1