Microsoft Office ProPlus 2019 SNGL OLP NL (корпоративна ліцензія*)

12 993,00 ₴
Без податку

Micorosft Office Professional Plus 2019 (OfficeProPlus 2019 SNGL OLP NL) - оптимальний варіант для організацій, які використовують у своїй роботі класичні програми Office, а також мають потребу в обміні між колегами швидкими повідомленнями та проведенні відеоконференцій.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft Office Professional Plus 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Цей продукт можна придбати по програмі Microsoft Open License.

Office Professional Plus 2019 - оптимальний варіант для організацій, які використовують у своїй роботі класичні програми Office, а також мають потребу в обміні між колегами швидкими повідомленнями та проведенні відеоконференцій.

У пакет Office Professional Plus 2019 входять наступні офісні програми: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher, Access та служба Skype для бізнесу.

Опис продукту Micorosft Office Professional Plus 2019

Всі програми Micorosft Office. Ви отримаєте класичні версії програм Office 2019: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote та Publisher для інсталяції їх на ПК.

Skype

Зручне спілкування з колегами, де б вони не знаходились, за допомогою "Skype для бізнесу".

Зручне адміністрування для організацій

Використовуючи групову політику адміністратор централізовано керує обліковими записами користувачів та встановлює програмне забезпечення одночасно для декількох користувачів за допомогою пакетної активації.

Термінальне підключення

Маючи підключення до мережі служби терміналів дозволяють керувати віддаленим комп’ютером або віртуальною машиною.

Можливості Outlook для організацій

Зручне архівування електронної пошти безпосередньо з Outlook. Адміністратор може створити політики збереження, щоб автоматизувати архівування та видалення електронної пошти. Витік інформації під контролем завдяки встановленим правилам в Outlook і захисту даних Exchange від втрати.

Робота з великими масивами даних

Надбудову Power Pivot для Excel зручно використовувати для інтеграції та обробки великих масивів даних та наступного їх аналізу та відображення у зведених таблицях та діаграмах.

Голосові виклики

Використовуйте клієнти Lync або "Skype для бізнесу" для голосових викликів. Для того, щоб зателефонувати комусь зі свого списку контактів достатньо вказати його ім'я або номер телефону. Клієнти Lync або "Skype для бізнесу" дозволяють легко перемикатись між різними пристроями, розпочинати призупиняти виклики, опрацьовувати голосову пошту.

Безпека даних

Інтеграція з службами керування правами Windows (RMS) для Windows Server дозволяє захистити ваші дані від небажаного використання.

Корпоративна робота з електронною поштою

Ви можете працювати з електронними листами в Exchange і документами, які ви зберегли в SharePoint, не покидаючи Outlook. Доступ до вмісту може мати різні рівні доступності для кожного користувача.

79P-05729

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Термін дії
Безтермінова ліцензія