Microsoft Office Standard 2019 SNGL OLP NL (корпоративна ліцензія*)

9 526,00 ₴
Без податку

Office Standard 2019 (OfficeStd 2019 SNGL OLP NL) - рішення для бізнесу, містить всі класичні програми Microsoft Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Office Standard 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Цей продукт можна придбати по програмі Microsoft Open License.

У Microsoft Office 2019 Standard користувачі створюють та представляють на розгляд професійно виконані документи та презентації.

У пакет Microsoft Office 2019 Standard входять наступні офісні програми: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher.

Опис можливостей Microsoft Office 2019 Standard

Швидкодія

Зручний лаконічний інтерфейс та висока швидкодії офісних застосунків допоможе скоротити час на виконання поставлених задач.

Колаборація

Вбудовано функції для спільної роботи над документами. Редагуйте одни документ разом з колегами, не створюючи непотрібні копії.

Зберігання в хмарах

Можливість зберегти документи чи презентацію у хмарах дозволяє продовжити роботу у будь-яких зручний момент чи представити готовий документ на розгляд без використання додаткових носіїв інформації.

Зручно для великих підприємств

Керування обліковими записами відбувається централізовано з використанням правил групової політики. Адміністратор може проводити інсталяцію офісних пакетів одночасно для декількох користувачів.

021-10609

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія