Microsoft Office 2016 для дому та бізнесу

0,00 ₴
Без податку

Microsoft Office 2016 для дому та бізнесу включає в себе програми Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 і Outlook 2016, які ви можете інсталювати на 1 ПК або на 1 комп’ютер Mac.

Знято з виробництва!

Кількість

Ви можете купити Micorosft Office електронний ключ.

Office 2016 for Home and Business рекомендований для домашнього використання або для використання в невеликих офісах.

Вам необхідна консультація щодо вибору версії офісу - телефонуйте, і наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант.

Особливості та новинки програми Microsoft Office 2016 для дому та бізнесу

Презентуйте свої ідеї та проекти оригінально 

Для цього в Майкрософт офісі 2016 ви знайдете тисячі розроблених шаблонів для Word, Excel та PowerPoint. Шаблон, що найкраще підкреслить особливості вашого проекту чи презентації, можна легко обрати з запропонованих, оскільки всі шаблони впорядковані по категоріях, призначенні, популярності та офісному продукту.

Спільна робота над завданнями завдяки програмі Outlook

Використовуйте спільні календарі та електронну пошту для того, щоб впорядкувати всі свої справи та синхронізувати спільні події з іншими. Для цього Outlook автоматично підключиться до облікового запису електронної пошти Microsoft. Також, Outlook тепер підтримує push mail, завдяки чому забезпечується постійне оновлення та актуальність папки Вхідні.

Збільшіть продуктивність роботи за допомогою нового поля Допомога у верхній стрічці

На стрічці програм Office 2016 у Windows появилось нове поле з текстом “Що потрібно зробити?”. В це поле користувач може набирати слова чи цілі фрази, які допоможуть швидко знайти необхідну функцію та застосувати її.

Працюйте у зручному для вас інтерфейсі

Для користувачів, що надають перевагу більш контрастному інтерфейсу, представлено дві нові теми “Темна” і “Темно-сіра”. “Кольорова” тема - це сучасна тема, однакова для всіх пристроїв.

Спільна робота над документами в Word і PowerPoint

Навіть якщо Ви та ваші колеги редагуєте тексти чи презентації на різних пристроях.

Зручна організація спільного доступу до документів (стосується програм Word, PowerPoint, Excel)

Нова кнопка Спільний доступ на стрічці дозволяє швидко надати доступ на використання документу іншим користувачам не виходячи з програми. Ви повністю керуєте та контролюєте спільний доступ: проглядаєте та змінюєте надані доступи, відслідковуєте, хто зараз редагує документ.

OneNote - незамінний помічник для швидкого створення нотаток та списків з можливістю спільного доступу

OneNote - це не лише робота з текстом, це можливість зберігати відео, фотографії, малюнки, редагувати так, ніби це ваш улюбленим паперовий записник: писати від руки, креслити, проводити пальцем.

Одночасне редагування документів в Word

При спільному редагуванні документу в Word ви бачите над якою частиною документу зараз працюють інші користувачі та які зміни вони зараз вносять.

Збереження документів в хмарах за допомогою OneDrive

Працюючи в Word, PowerPoint, Excel, OneNote і Outlook зручно користуватись інтеграцією цих програм з сховищем OneDrive. Тепер не потрібно хвилюватись, чи маєте ви доступ до необхідного файлу. Просто збережіть його у OneDrive, та редагуйте при потребі з будь-якого пристрою де б ви не знаходились. Редагуйте самостійно або спільно з іншими користувачами, які мають доступ до документу.

У всіх трьох добре знайомих офісних програмах Word, PowerPoint та Excel

З'явились новітні додаткові можливості, що роблять роботу в Office для дому та бізнесу 2016 цікавішою та продуктивнішою. Покращено вставку графіки та діаграм у Word, шаблони Excel максимально налаштовані та оформлені, PowerPoint отримав нові функції вирівнювання, підбору кольорів та інші цікаві інструменти.

T5D-02322

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Форма випуску
електронний ключ
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія