Windows Server 2019 Essentials

11 628,00 ₴
Без податку

Windows Server 2019 Essentials (WinSvrEssntls 2019 SNGL OLP NL) найкраще підходить невеликим компаніям, які мають базові IT потреби, оскільки він має наступні обмеження у використанні: до 25 користувачів та до 50 пристроїв.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Windows Server 2019 Essentials та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

Ви можете купити ліцензію WinSvrEssntls 2019 SNGL OLP.

Якщо ви шукаєте сервер для невеликої компанії - то Windows Server Essentials буде оптимальним варіантом, з якого легко розпочати користування серверними рішеннями від Microsoft. Його ціна нижча, ніж у інших випусків серверних операційних систем, Server Essentials зручний у налаштуванні, задовольнить усі потреби малого бізнесу для ефективної та плідної роботи.

Опис Windows Server 2019 Essentials

Модель ліцензування Windows Server 2019 Essentials

Даний продукт ліцензується по моделі ліцензія на процесор. Така схема ліцензування вимагає ліцензій на всі процесори та не вимагає ліцензій на доступ до сервера.

Інтеграція з службами відновлення Azure Site

У випадку несправності сервера у зв'язку з технічними чи іншими причинами, Microsoft Azure пропонує скористатись службою відновлення Azure, яка забезпечує реплікацію віртуальних машин (VM) в реальному часі до резервного сховища в Azure.

Інтеграція з віртуальною мережею Azure

З Azure процес поступової міграції в хмару буде зручним та зрозумілим.

Додаткові можливості для невеликих підприємств, що потребують більше можливостей

Windows Server 2019 Essentials забезпечує додаткові можливості, наприклад, роботу з декількома доменами.

Більше інформації у статті Windows Server 2016. Зміни в ліцензуванні.

G3S-01259

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія