Windows 10 Professional

5 802,00 ₴
Без податку

Windows 10 Professional - ваш надійний бізнес партнер. Виконайте заплановану роботу швидше завдяки потужності нової професійної операційної системи.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Windows 10 Professional та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Цей продукт можна придбати як коробкову версіюОЕМ або електронний ключ.

У випуску Windows 10 Professional ви знайдете всі можливості домашньої версії, а також такі можливості як шифрування, створення віртуальних машин, віддалений доступ та інші.

Windows 10 Pro створено для бізнесу

BitLocker

BitLocker захистить ваші дані, якщо ви загубили свій пристрій або його було викрадено.

Офісні програми

Тепер документи створені у офісних програмах ( Excel, Word, PowerPoint ) автоматично зберігаються у хмарах. Ви можете користуватись ними спільно з колегами, редагувати в режимі реального часу. Ви можете розміщувати відкриті документи на екрані у зручний для вас спосіб.

Віддалений доступ

Залишились працювати з дому? Купивши Windows 10 Pro ви матимете зручний віддалений доступ до робочого ПК чи ноутбука з будь-якої точки при наявності доступа до Інтернету.

Захист від вірусів

Windows Defender Antivirus захищає ваші файли від загроз різного походження. Антивірус постійно оновлюється.

Windows Hello

Windows Hello. У WinPro 10 логування через розпізнавання обличчя або відбитка пальця займає всього 2-3- секунди. Ви завжди можете відновити вхід в систему за допомогою пін-коду.

Microsoft Edge

Microsoft Edge - швидкий, сучасний та безпечний браузер. Оптимізований під сучасні вимоги, але зручний і для роботи з старішими сайтами та аплікаціями.

Більше інформації у статті Особливості придбання операційної системи Windows

KW9-00265

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Кількість ПК
1