WinPro 10 SNGL OLP NL GetGenuine (FQC-09481)

4 713,00 грн
Без податку

Windows 10 Professional ( WinPro 10 SNGL OLP NL Legalization GetGenuine wCOA ) - найкраще рішення для користувачів, котрим не достатньо можливостей та функціоналу Windows Home 10.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Windows 10 Professional та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

FQC-09481
Кількість

*Цей продукт можна придбати по програмі Microsoft Open License.

Windows 10 Professional - найкраще рішення для користувачів, котрим не достатньо можливостей та функціоналу Windows Home 10.

Windows 10 Pro для бізнесу. Якщо у вашій компанії все ще є ПК зі старішими версіями операційної системи - саме час оновитись до Windows 10 та відчути всі переваги цієї ОС.

Windows 10 Professional включає всі можливості Windows Home 10 та додаткові функції, щоб стати незамінним помічником для вашого бізнесу. Функції, котрі є у професійній версії - це можливість роботи в домені, приєднання до домену Azure Active Directory з єдиним входом в хмарні застосунки, корпоративний режим в Internet Explorer, робота з віддаленим робочим столом, клієнт Hyper-V.

Вам необхідна консультація щодо вибору версії операційної системи - телефонуйте, і наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант.

З Windows 10 ви працюєте продуктивніше, використовуючи всі звичні можливості операційної системи Windows плюс багато розроблених новинок та покращень. Операційна система Windows 10 швидка та плавна у роботі.

Купити Windows 10 Professional і отримати такі можливості:

Що чекає на користувачів при використанні Windows 10

 • Для доступу до програм та файлів звичне і розширене меню Старт
 • Чудова сумісність з іншими вашими пристроями
 • Оцініть новий браузер Microsoft Edge
 • Сервіс OneDrive для зручного доступу до ваших файлів
 • Регулярне оновлення систем безпеки та інших функцій , яке відбувається автоматично

Основні новинки у операційній системі Windows 10

 • Фото. Насолоджуйтесь оновленим застосунком “Фотографії”. Створюйте свої історії у відеороликах з фоновою музикою та 3D ефектами.
 • 3D в Windows 10. Створюйте 3D моделі в Paint3D або вибирайте їх з каталогу та вбудовуйте свої 3D моделі у реальні фото. Використовуйте засоби перегляду змішаної реальності і камери на вашому ПК.
 • Близькі люди. У Windows 10 появилась можливість закріпити на панелі задач контакти близьких вам людей. Тепер ви швидко зможете розпочати спілкування з ними через електронну пошту чи Skype. Щоб надіслати файл близькій людині достатньо перетягнути обраний файл на один з контактів. Зробіть спілкування яскравішим за допомогою емоджі.
 • Легке продовження роботи на комп'ютері. Якщо ви працювали на своєму мобільному пристрої, то Windows 10 дозволяє легко продовжити роботу на ПК, перенісши веб-сайти, статті та результати пошуку.
 • Microsoft Launcher. Microsoft Launcher - це надзручний застосунок для користувачів мобільних пристроїв з Android. Встановіть улюблені застосунки Microsoft на свій смартфон і за допомогою Microsoft Launcher синхронізуйте дані з ПК.
 • Надійна безпека. Відчуйте перевагу функцій безпеки у Windows 10, які захищають від програм-шантажистів та інших шкідливих програм. Захист від вірусів працює у реальному часі, скануючи і захищаючи інформацію. Використання хмарних технологій захистить ваш пристрій де б ви не знаходились.
 • Microsoft Edge. Відчуйте переваги браузера Microsoft Edge. Microsoft Edge має зручний та мінімалістичний інтерфейс, функціональну роботу з закладками, ви навіть зможете використовувати цей браузер, як свою електронну книгу чи PDF-переглядач.

Більше інформації у статті Особливості придбання операційної системи Windows.


Можливо вам також сподобається