Windows 10 Home (KW9-00265)

4 221,00 ₴
Без податку

Windows 10 Home може використовуватись на домашньому чи робочому ПК. Встановіть її на персональний комп'ютер, ноутбук чи планшет та розпочніть роботу. 

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Windows 10 Home та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

KW9-00265
форма поставки
Кількість

Цей продукт можна придбати як коробкову версію, ОЕМ або електронний ключ.

Windows 10 Home може використовуватись на домашньому чи робочому ПК. Встановіть її на персональний комп'ютер, ноутбук чи планшет та розпочніть роботу. Чудовий вибір для персонального використання або використання у невеликих компаніях, де не потребується використання професійної версії Windows.

Купити Windows 10 Home і отримати такі можливості:

Імовірно найкращий випуск операційної системи Windows

Windows 10 Home працює бездоганно на будь-якому пристрої. Ви можете легко переключатись з ноутбука на планшет чи смартфон та продовжувати роботу над документом там де зупинились. Використання додаткових носіїв інформації, таких як флеш-накопичувач, відійшло у минуле.

Windows Ink

Windows Ink - робоча область, для роботи в якій навіть логування не є обовязковим. Не втрачайте свої оригінальні ідеї та задумки, одразу занотовуйте їх, використовуючи Windows Ink.

Windows Hello

Windows Hello - це можливість зайти у систему не за допомогою довгого вводу паролю, а просто провівши пальцем. Це також додатково збільшить безпеку, якщо ви залишили свій планшет, ноутбук чи смартфон у публічному місці.

Безпека

У Windows 10 Home вбудовано захист від вірусів та інших шкідливих програм. Захисник Windows постійно оновлює свої бази даних, тому захист від можливих загроз завжди актуальний.

Офісні програми

Необхідні офісні програми завжди під рукою. Створюйте та редагуйте документи, діліться ними з друзями, розробляйте презентації. Використовуйте потужність Windows 10 для швидкої роботи з документами, запуск необхідних застосунків відбувається швидко.

Microsoft Edge

Microsoft Edge - ваш швидкий та безпечний провідник у мережі Інтернет. Свої примітки до відкритих веб-сторінок ви можете робити безпосередньо у вікні браузера та ділитись ними зі знайомими.

Ігри

Оскільки Windows 10 Home часто використовується саме на домашніх пристроях, то варто відзначити готовність операційної системи забезпечити необхідні ресурси для розваг.

Більше інформації у статті Особливості придбання операційної системи Windows

Можливо вам також сподобається