WinSvrCAL 2019 SNGL OLP ліцензії доступу

925,00 ₴
Без податку

Windows Server - операційна система, яка розвивається разом з вашим бізнесом. Це сучасне технологічне рішення, яке забезпечить безперебійну роботу компанії як в локальній мережі, так і в хмарному середовищі.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Microsoft WinSvrCAL 2019 SNGL OLP та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Ліцензії доступу
Кількість

Ви можете купити ліцензію доступу WinSvrCAL 2019 SNGL OLP.

Опис WinSvrCAL 2019 SNGL OLP

Ліцензування Windows Server 2019

Даний продукт ліцензується по моделі ліцензії на ядра + ліцензії доступу.

Для роботи з сервером необхідно придбати ліцензії доступу до нього.

Існують два види ліцензій на доступ до Windows Server

  • ліцензії на пристрій WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL
  • ліцензія на користувача WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL

Купуючи ліцензії доступу, адміністратор зважає на те, як саме організована робота у компанії. Якщо в компанії є користувачі, які використовують більше ніж один ПК у своїй роботі - то є зміст розглянути придбання ліцензій для доступу на користувача WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL. Якщо за одним ПК працює один або більше користувачів, то оптимальною буде ліцензія доступу до сервера на пристрій - WinSvrCAL 2019 SNGL OLP NL DvcCAL.

Забезпечуючи роботу Windows сервера адміністратор компанії може планувати змішаний підхід: купувати частину ліцензій для доступу до сервера на користувачів та частину на пристрій. Ціна на ліцензії доступу до Windows Server на користувача та на пристрій відрізняється.

R18-05767

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія