Kerio Operator (K50-0211105)

0,00 грн
Без податку

Kerio Operator - це система телефонного зв'язку, яка допоможе швидко налаштувати телефонію у вашій компанії.

Знято з виробництва!

K50-0211105
К-сть ПК
Кількість

Працюючи на на базi VoIP телефонiї, Kerio Operator забезпечить потужний голосовий та відеозв'язок. Як завжди у продуктах Kerio, процес налаштування буде простим та без ускладнень.

Купити Kerio Operator і отримати такі можливості:

Зручність на першому місці

Найкращий телефонний зв'язок, який не обмежує робочий процес. Kerio Operator дозволяє своїм користувачам не бути прив'язаними до робочого ПК. За допомогою Kerio Operator Softphone ви здійснюєте і приймаєте голосові та відео дзвінки, прослуховуєте голосову пошту, налаштовуєте переадресацію дзвінків та перевіряєте журнал дзвінків у будь-який час, в будь-якому місці, використовуючи тільки ваш комп'ютер. Часто працюєте з мобільного? Ця проблема також вирішена: додаток не буде використовувати стільниковий зв'язок, працюючи лише з даними.

Легке адміністрування

Надзвичайна простота у використанні. Веб-інтерфейс адміністратора легкий та зрозумілий, за його допомогою ви швидко розгорнете, налаштуєте та розпочнете адміністрування рішення.

Безпека

Kerio Operator забезпечує безкомпромісний рівень безпеки телефонної системи. Уникніть високих рахунків за телефонний зв'язок та збережіть конфіденційність розмов.

Гнучкі можливості розгортання.

Kerio Operator комфортно працюватиме у будь-якому існуючому IT-середовищі незалежно від ваших потреб.

Опис Ціна Кількість
Артикул: K50-0111005
0,00 грн - +
Артикул: K50-0211105
0,00 грн - +

Можливо вам також сподобається