Kerio Control

6 704,00 ₴
Без податку

Kerio Control - це захист мережі від вірусів, шкідливих програм та шкідливих зловмисних дій.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kerio Control та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Kerio Control - комплексний захист від загроз.

Що робить Kerio Control ідеальним продуктом для малих і середніх підприємств? Це

  • сучасні фаєрвол та IPS
  • інтегрований антивірус
  • безпечний VPN
  • перевірка безпечності вхідних інтернет-даних
  • все це в поєднанні з легким та зручним розгортанням та управлінням

Опис можливостей Kerio Control

Сучасні фаєрвол, маршрутизатор та IPS

Наявність фаєрволу наступного поколiння (NGFW), маршрутизатора та передової системи IPS. Kerio Control проводить глибокий аналіз пакетів, має розширені можливості маршрутизації в мережі; передбачено можливість створення правил для вхідного та вихідного трафіку, контроль URL адрес, з якими дозволено з'єднання, має регулярно поновлювану базу даних правил і блокованих мережевих адрес. З Kerio Control ви спокійні за безпеку своїх серверів.

Антивірус у складі програми

Інтегрований в Kerio сучасний шлюзовий антивірус, який захищає від вірусів, троянських і шпигунських програм.

Перевірка безпечності вхідних інтернет-даних

Kerio Control - це інструмент, за допомогою якого адміністратор повністю контролює потік даних у мережі компанії. Ви зможете дозволити або блокувати кожну з уже визначених 141 категорій веб-контенту. Заборонити потокове відео або інший об'ємний і непотрібний трафік, заборонити відвідувати перелік небезпечних, на ваш погляд, сайтів.

Ефективність та простота роботи з трафіком

За допомогою Kerio Control ви контролюєте весь мережевий трафік, надаючи пріоритет більш важливим завданням. Ви можете не турбуватись про наявність доступу до мережі Інтернет, бо програма сама повторно відновить втрачене з'єднання.

Робота зі звітами

Kerio Control Statistics створить всі необхідні звіти , щоб ви змогли детально проаналізувати трафік у компанії. Відповідальні за безпеку даних та ефективність працівників зможуть отримати перелік сайтів, які відвідав вибраний працівник, скільки часу він провів на кожному з сайтів і що шукав в інтернеті. Створення таких звітів максимально автоматизовано і не потребує часових затрат.

Безпечний VPN

Вбудований VPN клієнт дозволяє встановлювати безпечний звязок між філіями.

Адміністрування навіть з планшета

Адміністратор мережі може розгортати та керувати програмою з настільного компютера або навіть з планшета. Достатньо бути онлайн для того, щоб налаштувати необхідні параметри програми, змінювати політики щодо трафіку, переглядати актуальний стан всіх пристроїв в мережі. Також, Kerio Control зручно розгортати віддалено.

Віддалене управління і моніторинг

Виконуйте всі завдання адміністрування та налаштування з веб-консолі за допомогою настільного комп'ютера або планшета. Швидкий та надійний доступ до параметрів безпеки, управління користувачами та пропускною здатністю, а також встановлення політик трафiку з інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Контролюйте всі ПК, ноутбуки и гаджети компанії з будь-якого місця перебування, використовуючи MyKerio. Керування кількома розгортаннями Kerio Control через централізований веб-інтерфейс, що забезпечує єдину інформаційну систему, автоматичне резервне копіювання конфігурації, моніторинг стану, повідомлення системи і повного віддаленого конфігурування.

Отримуйте повідомлення безпосередньо на ваш мобільний пристрій за допомогою спеціальної програми для Apple iPhone і Apple Watch. Ви можете бути впевнені, що ваша техніка під'єднана до інтернету, і якщо статус зміниться, ви будете першим, хто дізнається про це.

K20-0111005