Kaspersky Security для мобільних пристроїв Збільшити для перегляду

Kaspersky Security для мобільних пристроїв

Антивірус Kaspersky security для мобільних пристроїв забезпечує просте керування мобільними пристроями і найвищий рівень їх захисту, пов'язаних з використанням спеціалізованого рішення.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky security для мобільних пристроїв та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Детальніше

1 433,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 10

  • нова ліцензія
  • поновлення
  • 10-14 ПК
  • 15-19 ПК
  • 20-24 ПК

Характеристики

Призначеннядля бізнесу

Інформація

Kaspersky security для мобільних пристроїв - ідеальне рішення для особистих пристроїв, що використовуються в цілях роботи. Часто тими ж пристроями користуються члени сім'ї співробітника, які не замислюються про питання безпеки. Іноді на них навіть відкривають root- доступ або змінюють прошивку. Встановивши на смартфони Kaspersky Security для мобільних пристроїв адміністратор компанії буде використовувати єдину консоль для налаштування безпеки у всій мережі, виставляючи параметри захисту, які захищатимуть корпоративні дані.

Можливості Kaspersky security для мобільних пристроїв

Ефективне адміністрування

Просте налаштування за допомогою єдиної консолі

На відміну від рішень інших виробників, продукт "Лабораторії Касперського" дозволяє адміністраторам використати єдину консоль для керування безпекою мобільних пристроїв, фізичних робочих місць і віртуальних систем, а також шифруванням і застосуванням політик.

Центр завантаження програм

Адміністратори можуть створити корпоративний портал, що містить посилання на дозволені до використання програми і, за допомогою спеціальної політики, зобов'язати користувачів працювати тільки з ними.

Віддалене встановлення ПЗ

Адміністратор може забезпечити безпеку телефонів віддалено, надіславши співробітникам електронні повідомлення або SMS, з посиланнями на корпоративний портал, з якого користувачам слід завантажити схвалені налаштування і додатки. До тих пір, поки користувач не зробить цього, доступ до корпоративних даних для нього буде закритий.

Налаштування параметрів захисту

Для забезпечення цілісності апаратного і програмного забезпечення передбачена функція реєстрації спроб несанкціонованої перепрошивки. Серед інших параметрів захисту - відключення камери, захист паролем і багато що інше.

Застосування політик

Функція контролю програм дозволяє відстежувати і контролювати використання програм на пристрої, у тому числі за допомогою режимів "Заборона по замовчуванню" і "Дозвіл по замовчуванню".

Інструменти захисту

Шифрування

Захист даних на мобільних пристроях здійснюється за допомогою прозорого для користувача шифрування на рівні диска або окремих файлів і тек, яке також може бути застосоване до контейнерів.

Анти-злодій

Адміністратори можуть віддалено виконувати повне або часткове видалення даних з пристроїв, визначати місце знаходження зниклих пристроїв за допомогою функції GPS- Пошук, а також отримувати повідомлення при витяганні або заміні SIM- карти.

Захист від шкідливого ПЗ

Захист пристроїв від шкідливих програм забезпечують антивірусне ядро "Лабораторії Касперського", що включає декілька рівнів виявлення шкідливого ПЗ, у тому числі з використанням "хмари", а також безпечний браузер і ефективні засоби боротьби із спамом.

Захист корпоративних даних

Контейнери

У тому випадку, якщо співробітники використовують для роботи особисті пристрої, корпоративні дані і додатки можна поміщати в ізольовані контейнери. Цей захід забезпечує максимальну безпеку корпоративних даних і зберігання їх окремо від особистої інформації користувачів.

Засоби для видаленого забезпечення безпеки даних

У разі втрати або крадіжки пристрою його можна віддалено заблокувати. Корпоративні дані усередині контейнера можна зашифрувати або віддалено стерти з пристрою, не зачіпаючи при цьому особисті дані користувача.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Kaspersky Security для мобільних пристроїв

Kaspersky Security для мобільних пристроїв

Антивірус Kaspersky security для мобільних пристроїв забезпечує просте керування мобільними пристроями і найвищий рівень їх захисту, пов'язаних з використанням спеціалізованого рішення.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky security для мобільних пристроїв та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

9 інших товарів в цій категорії: