Kaspersky Internet Security для Android

150,00 ₴
Без податку

Антивірус Kaspersky Internet Security для Android – це сучасний надійний захист, що працює на смартфонах та планшетах Android.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Internet Security для Android та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

З Kaspersky Internet Security для Android користувач отримує всі переваги роботи в інтернеті, не відчуваючи проблем з безпекою та не відчуваючи впливу програми-антивірусу на роботу пристрою.

Захист класу Internet Security необхідний насамперед для ПК. Проте здійснення покупок через інтернет, перегляд веб-сторінок і спілкування в соціальних мережах однаково небезпечні як для мобільних пристроїв, так і для домашнього комп'ютера - адже ці пристрої підключаються до одного і того ж інтернету. Смартфони та планшети все частіше стають мішенню кіберзлочинців, їх легко втратити - а разом з ними і усю цінну та особисту інформацію, яка на них зберігається.

Ліцензування Kaspersky Internet Security для Android:

Ліцензування Kaspersky Internet Security для Android здійснюється в рамках моделі, що надає вигоду для користувачів захисту та індивідуальний підхід до їх потреб.

  • Весь функціонал продукту (безкоштовний і платний) реалізований в єдиному дистрибутиві
  • Безкоштовні функції доступні кожному, хто завантажив програму
  • Платний функціонал можна придбати безпосередньо через інтерфейс програми або через спеціалізований додаток Google. Крім того, передбачений пробний період (7 днів), впродовж якого преміум-функціонал можна використати безкоштовно
KL1091ODAFS -18

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу