Kaspersky Internet Security

612,00 ₴
Без податку

З Kaspersky Internet Security ваша робота та відпочинок в інтернеті під надійним захистом.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Internet Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Kaspersky Internet Security забезпечить достойний захист даних, з ним цифрове життя у безпеці. Всі аспекти роботи за ПК знаходяться під контролем: ви отримаєте захист від вірусів, будете спокійні за конфіденційність онлайн-розмов з друзями, з впевненістю зможете розраховуватись картками за покупки в інтернеті.

Опис можливостей Kaspersky Internet Security

  • Відзначений нагородами захист від вірус та інтернет-загроз
  • Відсутність негативного впливу на швидкодію операційної системи
  • Зручність інсталяції та управління

Детальніше про ці три функції у описі Kaspersky Anti-Virus

Рішення для Windows, macOS і смартфонів

З Kaspersky Internet Security ви отримаєте захист одразу на всі свої пристрої. Додатковим бонусом буде можливість віддалено заблокувати смартфон, якщо ви його загубите.

Конфіденційність

Для комп'ютерів та ноутбуків Windows і MAC дане рішення забезпечить захист особистих даних. Останнім часом ходить багато розмов про несанкціоноване підглядання через веб-камеру, Kaspersky Internet Security блокує таку можливість.

Оплати в інтернеті без загроз

Розраховуйтесь за покупки, працюйте в онлайн-банкінгу на комп'ютерах Windows і Mac без тривог за викрадення даних про кредитні картки.

Батьківський контроль

Дуже важливо, щоб час, проведений дітьми в мережі інтернет був безпечним для них. З даним рішенням батьки контролюють, які саме програми діти завантажують, блокують небажані сайти та контент, блокують передачу особистих даних.

Порівняльна таблиця антивірусного захисту Касперський для дому 

KL1941ODAFS-18

Характеристики

Призначення
для бізнесу