Kaspersky Endpoint Security Cloud

1 290,00 ₴
Без податку

Kaspersky Endpoint Security Cloud - надійний захист робочих місць і максимально просте управління.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Endpoint Security Cloud та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Малий і середній бізнес, на відміну від великих корпорацій, не може дозволити собі мати в розпорядженні дорогу IT-службу. Він потребує готове рішення, яке просто встановити і яким легко управляти - на місці або віддалено. Саме таким рішенням є Kaspersky Endpoint Security Cloud.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Підтримувані платформи

  • Комп'ютери на базі Windows
  • Файлові сервери Windows
  • Мобільні пристрої Android та iOS

Результатом однієї-єдиної атаки на непідготовлену до відбиття загроз компанію можуть стати

  • Втрата цінних даних, в тому числі відомостей, що становлять інтелектуальну власність
  • Витік конфіденційної інформації про клієнтів і співробітників
  • Порушення бізнес-процесів, що безпосередньо впливають на прибутковість бізнесу

Переваги

ЗАХИСТ ВСІХ ПРИСТРОЇВ

Визнані технології світового рівня захищають робочі станції, ноутбуки та файлові сервера на базі Windows від відомих і невідомих загроз, в тому числі від шифрувальників і інших типів програм-вимагачів. Безпека забезпечується на безлічі рівнів - захист від шкідливого ПЗ файлів, поштових серверів і інтернет-трафіку доповнюється такими ефективними технологіями, як Мережевий екран, Захист від мережевих атак і Моніторинг системи. Рішення налаштоване з урахуванням рекомендацій експертів «Лабораторії Касперського».

ГНУЧКЕ ХМАРНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ

Завжди готова до роботи хмарна консоль Kaspersky Endpoint Security Cloud дозволяє адміністраторам застосовувати і змінювати захисні функції буквально з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Це особливо зручно, якщо у вас немає системних адміністраторів, які постійно перебувають в офісі. Завдяки тому, що консоль хмарна, вам не доведеться купувати і обслуговувати додаткове обладнання, а початкові налаштування виконуються гранично швидко.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ

Всі функції безпеки можуть бути налаштовані і розгорнуті з єдиної консолі на всіх пристроях - робочих станціях на базі Windows, ноутбуках, файлових серверах і мобільних пристроях на базі Android і iOS. Завдяки простому і зручному інтерфейсу ви зможете швидко налаштувати політики і застосувати їх до всіх робочих місць.

Основні можливості

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ ДО ПРИСТРОЇВ І ІНТЕРНЕТУ

Інструменти контролю пристроїв дозволяють визначити, яким пристроям дозволений доступ до корпоративної мережі. У той же час Веб-Контроль допомагає задавати політики безпеки стосовно інтернету і здійснювати контроль за використанням веб-ресурсів співробітниками. Ви можете заборонити або обмежити доступ співробітників до певних сайтів або категорій сайтів (наприклад, соціальних мереж).

ПРОСТЕ УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИ

Інструменти управління мобільними пристроями (MDM) містять функції, які дозволяють визначати параметри доступу смартфонів і планшетів до корпоративної мережі, задавати настройки Wi-Fi і Bluetooth, контролювати використання камери і регулювати багато інших параметрів. При цьому вам не потрібно купувати окреме рішення для управління пристроями на базі iOS-сервер для управління iOS-пристроями вже розгорнуто в хмарі.

ЗАХИСТ ВІД МОБІЛЬНИХ ЗАГРОЗ

Передові технології забезпечення безпеки мобільних пристроїв допомагають захистити мобільні пристрої від новітніх кіберзагроз, в тому числі від програм-шифрувальників. Інструменти антифішинга захищають від крадіжки конфіденційної інформації або облікових даних на підроблених сайтах. Спроби несанкціонованої перепрошивки негайно виявляються, і для таких пристроїв блокується доступ до корпоративної мережі.

ШВИДКЕ РОЗГОРТАННЯ ІЗ ХМАРИ

Оскільки керування всіма захисними функціями здійснюється із хмари, вам не доведеться встановлювати консоль управління на ваш локальний сервер. Вона завжди доступна на cloud.kaspersky.com, і ви можете прямо з хмари розгорнути необхідне програмне забезпечення на всі ваші комп'ютери, файлові сервери і мобільні пристрої.

ЗАХИСТ ЦІННИХ ДАНИХ — НАВІТЬ НА ЗАГУБЛЕНИХ ПРИСТРОЯХ

Якщо мобільний пристрій втрачено або викрадено, ви можете уникнути втрати важливої ділової інформації. Адміністратор може заблокувати пристрій або навіть видалити з нього всі корпоративні дані.

БІЛЬШЕ ТЕСТІВ. БІЛЬШЕ НАГОРОД. БІЛЬШЕ ЗАХИСТУ

Ефективність технологій «Лабораторії Касперського» підтверджують незалежні тести і численні нагороди. Три роки поспіль наші технології проходять більше незалежних тестів і частіше удостоюються перших місць, ніж рішення інших виробників.

Порівняльна таблиця антивірусного захисту Касперський для бізнесу

KL4742XA*FS

Характеристики

Призначення
для бізнесу