Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - СТАНДАРТНИЙ

1 509,00 ₴
Без податку

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАНДАРТНИЙ - захистить всі робочі ПК у компанії, а також подбає про безпеку серверів, ноутбуків і навіть смартфонів працівників.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАНДАРТНИЙ та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАНДАРТНИЙ - надійний захист всіх робочих місць та серверів компанії зі зручною консоллю управління, продукт немає негативного впливу на швидкодію та працездатність системи. Працює на різних платформах: Windows, Mac, Linux, iOS і Android

Опис можливостей Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАНДАРТНИЙ

Комплексний багаторівневий захист, який не сповільнює роботу ПК

Для користувачів дуже важливим є питання, чи буде робота антивірусу сповільнювати роботу комп'ютера. Виробники Касперського декларують, що розробили продукт, який не впливає негативно і не забирає ресурси ПК чи ноутбука.

Новітній захист

Щодня з'являються нові віруси та нові способи атак на дані користувачів. Відповідно, і антивірусне рішення має іти в ногу з часом, зменшуючи ризик користувачів. Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - це захист світового рівня для всіх точок у компанії.

Зручність налаштування та використання

Для зручності технічного спеціаліста, рішення швидко розгортається та має декілька готових сценаріїв, з яких можна вибирати. Є єдина консоль для керування.

Порівняльна таблиця антивірусного захисту Касперський для бізнесу

KL4863XA*FS

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу