ArchiCAD 23

103 543,00 ₴
Без податку

ARCHICAD 23 - програмне середовище для розробки фасадів будівель та повної документації.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ARCHICAD 23 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

К-сть ПК
Кількість

Нова версія ARCHICAD 23 отримала нові інструменти для проектування та моделювання архітектурних об'єктів. Крім того, розробники збільшили продуктивність програми, працювати стало зручніше.

Опис ARCHICAD 23

Продуктивність

У новій 23-й версії збільшено продуктивність роботи, що дозволило виконувати великі проекти по 2D моделюванні швидко та плавно. Коли необхідно інтегрувати складні елементи, то в роботу включається графічний редактор. Програма використовує всю потужність вашого ПК.

Покращено візуалізація

Новий додаток CineRender R19 дозволяє створити справді професійну візуалізацію безпосередньо в середовищі ARCHICAD 23, використовуючи камери для створення стереоскопічних та сферичних панорам.

Алгоритмічне проектування

Спеціальне розширення Rhino–Grasshopper–ARCHICAD Connection поєднує роботу по створенні концепції та BIM-проектуванням. Дані про елементи з ARCHICAD передаються в Rhino і Grasshopper, що розширює можливості роботи над проектами.

OPEN BIM

Реалізовано підтримку імпорту складних елементів NURBS геометрії з файлів IFC4. Забезпечено точну передачу інформації про шари конструкцій і частини профілів в форматі IFC2x3 або IFC4. Появилась можливість використовувати для імпортованих елементів інструменти ARCHICAD для документування, інструмент Виявлення Колізій та Інтерактивні Каталоги.

Параметричні профілі

Параметричний Редактор Профілів ARCHICAD 23 - це поєднання всієї потужності параметричного проектування з зручністю створення профілів у графічному режимі. Таким чином, розширились налаштування таких елементів, як Профілі Стін, Балок і Колон.

Використання формул в Значеннях Властивостей

Використовуючи власні параметри елементів в логічних виразах, користувач може працювати над створення нових властивостей, що суттєво збільшує доступні об'єми даних для використання в інформаційних моделях. Тепер користувачі програми можуть використовувати формули замість статичних властивостей елементів. Це автоматизує розрахунки, зменшуючи кількість даних, що вводяться вручну.

ArchiCAD

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Тип ліцензії
нова ліцензія