Archicad Start Edition 2018

61 200,00 ₴
Без податку

ARCHICAD START Edition 2018 - спрощена версія популярної програми ARCHICAD 21, зручно використовувати у невеликих організаціях.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ARCHICAD START Edition 2018 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

ARCHICAD START Edition 2018 використовує технологію Інформаційного Моделювання Будівель, яка була створена для повної версії продукту ARCHICAD 21.

У цій версії продукту врахована специфіка роботи невеликих проектних бюро, які зможуть користуватись якісним програмним продуктом, не переплачуючи. В цій версії САПР є всі необхідні інструменти, щоб проектувати плани поверхів, фасадів, 3D-виглядів та інших об'єктів, на всіх етапах є можливість використовувати BIM-модель.

Як і повна версія ARCHICAD, версія START Edition стала більш продуктивна і швидка. Покращено роботу з документацією, зменшено ризик виникненні помилок під час проектування.

Обмеження ARCHICAD START Edition 2018

Моделювання

Немає Інструменту Навісна Стіна, не підтримується імпорт та візуалізація даних Хмар Точок.

Візуалізація

Немає механізмів CineRender і Sketch

Взаємодія

Не передбачено можливості експорту в форматі STL, імпорту та експорту в форматі Rhino, не підтримується Grasshopper-ARCHICAD Live Connection.

Продуктивність

Якщо обчислення багатопотокове, то буде використано потужності не більше, ніж 2 ядер.

Архітектурна взаємодія

Не підтримуються модулі Teamwork, Пов'язані Модулі, а також посилання XRef, файли формату PMK, BIM Сервер, Виявлення Колізій, обмежена підтримка Зовнішніх Креслень.

Функціональність

Не підтримуються Графічна Заміна, Фільтри Реконструкції, Видавець, Управління Змінами, прив'язка висоти елементів до поверхів, імпорт властивостей елементів з Excel, Оцінка енергоефективності, дані Морфів в Інтерактивних Каталогах.

Ліцензування

Немає можливості Запозичення Ліцензій і використання мережевих ліцензій.

Опис повної версії програми

САПР ARCHICAD 23

Archicad_Start

Характеристики

Призначення
для бізнесу