PaintShop Pro 2020

2 221,00 ₴
Без податку

PaintShop Pro 2020 допоможе якісно покращити ваші фотопроекти та проекти по дизайну. Для найкращих результатів в PaintShop Pro 2020 додано потужні та різнопланові інструменти, які дозволять втілити в реальність найсміливіші ідеї по обробці фоторедагування та графічного дизайну.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на PaintShop Pro 2020 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Компанія Корел представила нову версію PaintShop Pro 2020, яка допоможе якісно покращити ваші фотопроекти та проекти по дизайну. Для найкращих результатів в PaintShop Pro 2020 додано потужні та різнопланові інструменти, які дозволять втілити в реальність найсміливіші ідеї по обробці фоторедагування та графічного дизайну.

Опис Corel PaintShop Pro 2020

Чим Corel PaintShop Pro 2020 вразить дизайнерів?

Всі необхідні інструменти для редагування

В Corel PaintShop Pro 2020 доступні інструменти для редагування фотографій, обрізання, зміни їх розміру. Також, ви зможете прибрати цифровий шум, попрацювати з чіткістю фото та балансом кольорів, налаштувати криві та рівні, вирівняти фото, додати ефект сферичності.

Інструменти для ретуші

Фото завжди потребують професійної ретуші. Представлені в PaintShop Pro 2020 інструменти дозволяють провести високоточне виділення, клонування, найкращі косметичні інструменти та інструменти для реставрації, робота з дефектами фотографії. Також, професійний користувач зможе провести корекцію похибок об'єктива фотоапарата.

Художні фотокомпозиції

Додавайте до фотопроектів та проектів по дизайну красиві узори, додаткові шари та маски з використанням градієнту, використовуйте цікаві кольорові схеми, комбінуйте фотографії з результатами роботи інструментів малювання та живопису.

Комплексні інструменти для роботи з файлами формату RAW і HDR.

Corel PaintShop Pro 2020 оснащений потужними засобами для роботи з RAW файлами. Для оцінки проведеної роботи є режим "До" та "Після". Є можливість об'єднувати декілька експозицій однієї фотографії для створення фотографій у форматі HDR.

Працюйте швидше

Програма підтримує найрізноманітніші файлові формати, щоб дизайнери не витрачали час на зміну формату зображення, а одразу приступали до роботи. Пакетна обробка зображень також допомагає економити час, застосовуючи функції та макроси одразу до великої кількості файлів.

Що нового у версії 2020?

Corel PaintShop Pro 2020

Corel PaintShop Pro 2020 має все необхідне, щоб перетворити звичайну фотографію у особливий витвір фантазії. Шукайте ідеї та натхнення, використовуючи готові шаблони для створення відкриток, колажів, графіки для веб-проектів. У редакторі є популярні ефекти та фільтри, такі як ефект Боке, ретро- ефект та інші.

Corel PaintShop Pro 2020

Покращено процес збереження проектів, їх зручної систематизації та публікації.

Corel PaintShop Pro 2020

Робота без обмежень! Незалежно від складності проекту, дизайнер знайде у Corel PaintShop Pro 2020 всі необхідні інструменти, щоб реалізувати задумане. Нова версія має покращену швидкодію.

В чому відмінність версії Ultimate?

Corel PaintShop 2020 представлено у двох версіях Pro та Ultimate.

Версію Ultimate доповнено унікальною колекцією програмного забезпечення для роботи з фотографіями преміум класу, яке якісно покращать робочий процес. Тут ще більше креативних ефектів та інструментів, функцій по роботі з анімацією та живописом, цікавий художній контент та багато іншого.

Системні вимоги

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 (64 або 32 біта) з новітнім пакетом оновлень
 1. Для віртуалізації: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 або наступних версій
 2. Для Pic-to-Painting: Windows 10 (64 або 32 біта)
 • Intel Core i-series or AMD Phenom II і вище (рекомендується Intel SandyBridge або AMD Fusion і вище)
 • 4 ГБ оперативної пам'яті (8 ГБ рекомендується для роботи з фото 360°, SmartClone, а також для підтримки плагіна Pic-to-Painting)
 • 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску (3 ГБ рекомендується для підтримки плагіна Pic-to-Painting)
 • 16-бітний кольоровий монітор з роздільною здатністю 1366х768 (рекомендується кольоровий монітор з 24-бітною глибиною кольору і вище, з роздільною здатністю 1920x1080) Підтримка до 250 т/д з дисплеєм відповідного дозволу
 • Відеоадаптер з останнім драйвером, сумісний з DirectX 9 або вище
 • Internet Explorer 10 або вище
 • Підключення до інтернету (для використання мережевих можливостей і перегляду відеоуроків)

Підтримувані формати імпорту

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (файли зображень PSP), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Підтримуються формати RAW більше 650 моделей камер, в тому числі наступні файлові розширення: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (ознайомтесь з повним списком моделей)

Підтримувані формати пензлів

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop (.abr)
 • Jasc (.jbr)

Підтримувані формати експорту

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (файли зображень PSP), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

ESDPSP2020ML

Характеристики

Мова інтерфейсу
RU/EN
Операційна система
Windows