CorelDRAW Home & Student Suite 2019

2 506,00 ₴
Без податку

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 - комплексний потужний графічний редактор для дому та навчання.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на CorelDRAW Home & Student Suite 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 - графічний пакет для використання в домашніх умовах. Найкращий варіант сучасного графічного редактора для учнів та студентів, для любителів, і тих хто, вдосконалює свій рівень дизайнера.

У CorelDRAW Home & Student Suite 2019 ви зможете не лише створювати векторні рисунки, але й редагувати фотографії, проводити макетування сторінок, створювати малюнки для веб-сторінок та займатись графічним дизайном.

Опис можливостей CorelDRAW Home & Student Suite 2019

Повний набір інструментів для дизайнера.

У CorelDRAW Home & Student Suite 2019 наявні всі необхідні інструменти для реалізації найскладнішого графічного проекту для ваших особистих цілей або для академічних завдань. Виробники прислухались до рекомендацій користувачів і оновили продукт згідно з побажаннями. Нові функції та готові шаблони допоможуть створити ще кращі ілюстрації, макети сторінок, веб-графіку, редагувати фотографії та трасувати растрові зображення у вектор. За дуже демократичною ціною дизайнери, що навчаються та виконують некомерційні графічні проекти, отримають справді потужний та всесвітньо відомий графічний редактор для створення робіт найвищої якості.

Робоче середовище, комфортне для роботи.

Стартуйте швидко! Для користувачів, які лише знайомляться з програмою CorelDRAW, пакет надає вбудовані інструменти, набір типових проектів та матеріалів для навчання. Якщо ви не знаєте з чого розпочати роботу - скористайтесь одним з готових якісних шаблонів і вже на його основі продовжіть роботу над своїм проектом. Якщо у вас виникло запитання в процесі роботи, то відповідь можна швидко знайти за допомогою вікна "Поради". Співтовариство користувачів Корел активно обговорює актуальні питання по роботі в редакторі, допомагаючи новим користувачам швидко освоїтись.

Редагування фотографій, розробка та дизайн макетів сторінок.

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 - це набір застосунків для вирішення різноманітних дизайнерських проблем. Любителі фото оцінять спецефекти, інструменти для ретуші, художньої обробки фото та корекції фото у PHOTO-PAINT. Потужний функціонал CorelDRAW дозволяє одночасно працювати над розробкою дизайну і макетуванням сторінок.

Сумісність з різними файловими форматами та сучасним технічним устаткуванням.

Зберігайте, публікуйте та друкуйте готові роботи у зручному для вас форматі. Використовуєте в роботі стилус, два монітори або монітори Ultra HD 4K, пристрої з сенсорним інтерфейсом, завжди оновлюєте Windows? CorelDRAW максимально підтримає ваш стиль роботи і допоможе покращити працездатність та збільшити швидкість виконання проектів.

ESDCDHS2019ROEU