VideoStudio Pro 2019

1 717,00 ₴
Без податку

VideoStudio Pro 2019 - популярне програмне забезпечення для створення та редагування відео.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на VideoStudio Pro 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
форма поставки
Кількість

Corel VideoStudio Pro 2019 допоможе створити унікальний захоплюючий фільм з ваших фото та відео. Для цього у програмі є нові цікаві функції та креативні художні ефекти, стильні титри.

Опис VideoStudio Pro 2019

Створюйте яскраві відео

 • НОВЕ! У версії 2019 додано функцію безперервного переходу між двома різними сценами, яка досягається за допомогою суміщення близьких кольорів та об'єктів. Такий ефект трансформації сцен робить відео більш цілісним та цікавим. Для створення безперервних переходів можна використовувати вже готові шаблони або створювати власні. Також, додано трансформаційні переходи між сценами та монтажні стики.
 • Покращено! У 2019 випуску вдосконалено інструменти для покращення балансу кольорів у знятому відео. Коригування балансу кольорів відбувається за декілька кліків миші. Зрозумілі елементи керування допомагають провести налаштування насиченості кольорів, освітленості, чіткості зображення, балансу білого та інших параметрів. Відео можна надати теплий відтінок та застосувати інші методи пост обробки відео.
 • НОВЕ! Робота з альфа-каналом. Використання альфа-каналу дозволяє створити елементи з прозорим фоном. Це можуть бути цікаві накладення на відео, анімована графіка, текст поверх відео, маски.
 • Створюйте популярні відео з розділеним екраном, коли одночасно іде показ декількох відеопотоків. Створювати такі відео надзвичайно просто - достатньо перетягнути мишкою потрібні файли. У VideoStudio Pro 2019 є готові шаблони для таких відео.
 • Покращено! Цікава можливість зробити відео оригінальним - це додати графічні об'єкти, форми або титри, які рухаються по заданій вами траєкторії.
 • Покращено! Corel вдосконалив роботу з титрами. Покращений редактор титрів допоможе створити справді оригінальні титри з додатковими елементами, такими як текст, графіка, анімація. Власноруч розроблені титри можна зручно зберегти у бібліотеці для майбутнього використання у інших відео.
 • Знімаєте декількома камерами? Мультикамерний редактор допоможе змонтувати таке відео, синхронізувати отримані з різних камер відеоматеріали. Версія VideoStudio Pro опрацьовує 4-ри ракурси, а версія VideoStudio Ultimate - шість.
 • Покращено! У новій версії покращено роботу з покадровою анімацією. Розширено підтримку камер Canon і Nikon, додано нові корисні інструменти.
 • Сотні фільтрів та ефектів, робота з масштабуванням, анімовані заголовки, відслідковування об'єктів для прив'язки до них графічних елементів, корекція об'єктива, можливість знімати на зеленому фоні з подальшим накладанням іншого фону - все це дозволяє експериментувати зі знятими відео та покращувати їх.
 • Можливість опрацювати медіафайли практично будь-яких форматів, імпортувати відео з мобільного чи камери.
 • Для зручного редагування великих за розміром відеофайлів ви можете використовувати роботу з проксі-файлами. Служба Smart Proxy робить робочі копії файлів нижчої якості для швидшої роботи з ними, а до вихідних якісних файлів ви повернетесь вже на етапі рендерінгу.

Аудіо інструменти

 • Нормалізація аудіо. Редагуєте аудіо з різних джерел? Функція нормалізації аудіо автоматично балансує гучність як окремих кліпів, так і всієї доріжки для забезпечення узгодженого рівня звуку.
 • Audio Ducking. Працюєте з музикою і діалогами? Функція Audio Ducking автоматично визначає діалоги і голосовий супровід і приглушує фонові звуки. Для налаштування представлений ряд елементів управління аудіо.
 • Бібліотека безгонорарних музичних композицій. У бібліотеці ScoreFitter передбачений доступ до безгонорарних музичних композицій, які можна без зусиль розмістити на часовій шкалі. Музичний супровід автоматично синхронізуються з тривалістю ваших відео.

Поділіться своїм відео

 • Після того, як відео готове, ви легко можете поділитись ним, завантаживши на пряму на сайти соц.мереж (YouTube, Vimeo або Flickr).
 • У VideoStudio 2019 зручно підготувати відео для мобільних та ігрових консолей (Apple і Android), остання версія програми підтримує експорт вертикального відео.
 • Запишіть відео на авторський диск з розділами та меню. Для цього ви можете скористатись вже готовими тематичними шаблонами.

Версії VideoStudio Pro 2019

Corel VideoStudio Pro 2019 продається у двох версіях - Pro та Ultimate. В Ultimate ще більше функцій та можливостей.

Читайте про відмінності між версіями VideoStudio Pro 2019

LCVS2019PRML1

Характеристики

Операційна система
Windows