CorelDRAW Graphics Suite 2019

15 119,00 ₴
Без податку

CorelDRAW Graphics Suite 2019 - новий графічний пакет для створення професійних графічних проектів у середовищі Windows або Мас або навіть в Інтернеті.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на CorelDRAW Graphics Suite 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
Кількість

Уже 30 років компанія Корел працює над створення графічних редакторів. Новий випуск CorelDRAW Graphics Suite 2019 буде зручним у роботі незалежно від платформи, на якій ви звикли працювати.

Придбавши нову версію Корела, користувачі операційної системи Windows отримають, як завжди, продуктивний сучаcний оновлений графічний пакет, а любителі Mac отримають повністю нове середовище, розроблене спеціально для Mac.

Також новинкою стала можливість працювати через Інтернет (застосунок CorelDRAW.app™ для віддаленої роботи).

Опис CorelDRAW Graphics Suite 2019

Чого чекати від нового випуску?

Якщо ви професійний дизайнер або хочете стати таким, то ви зможете втілити всі свої найсміливіші задуми, використовуючи для цього середовище CorelDRAW Graphics Suite 2019. Це найпотужніший інструмент для роботи з векторною графікою, професійний фото редактор, розумні інструменти для малювання.

Повністю новий пакет CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Mac

Професійні інструменти для роботи

Ви знайдете всі необхідні інструменти для створення професійного графічного дизайну, а також для створення ілюстрацій та макетів. Використовуйте найкращі інструменти для обробки фотографій (застосунок Corel PHOTO-PAINT), індексуйте та впорядковуйте шрифти (застосунок Corel® Font Manager), обробляйте файли у форматі RAW (застосунок AfterShot™ 3 HDR), працюйте віддалено (застосунок CorelDRAW.app).

LiveSketch™

LiveSketch™ - це революційний інструмент для тих, хто любить малювати від руки на папері. Застосунок проаналізує намальовані від руки штрихи і перетворить їх у векторну графіку.

Звичне середовище

Розробники CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Mac врахували звички користувачів Мac і зробили інтерфейс зручним та знайомим.

Легкий старт навіть для початківців

Ще не працювали в CorelDRAW? Для легкого старту використовуйте інтуїтивно зрозумілі інструменти, переглядайте навчальні матеріали. Колекція застосунків CorelDRAW Graphics Suite 2019 створена для отримання найкращих результатів у найкоротші терміни.

Нове у пакеті CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Windows

НОВЕ! Вікно налаштування "Об'єкти"

Вікно налаштування "Об'єкти" допомагає підвищити ефективність роботи, швидко доступатись до всіх компонент і контролювати структуру документа.

Робота з недеструктивними ефектами

З'явилась можливість модифікувати растрові ефекти, щоб застосовувати їх не лише до растрових зображень, але й до векторних.

НОВЕ! Точний дизайн при роботі з веб-графікою

При експорті графічного об'єкта, користувач зможе покращити його форму, використовуючи вирівнювання по піксельній сітці.

НОВЕ! Готові шаблони

Ви можете використати готовий шаблон, змінити його під свої потреби та створити унікальний проект.

Покращено! Інтерфейс, швидкість роботи

Оновлено інтерфейс програми для швидшої та зручної навігації, збільшено продуктивність самого програмного забезпечення, пришвидшено запуск програми.

Новий веб-застосунок CorelDRAW.app для віддаленої роботи

Нова розробка, яка відповідає сучасним трендам і дозволяє працювати віддалено. Застосунок представлений в обох версіях: Windows і Mac. Застосунок забезпечує доступ до файлів CorelDRAW, збережених у хмарах. Ви зможете додавати нові елементи до проекту, анотації, створювати нові проекти.

Варіанти як купити CorelDRAW Graphics Suite 2019:

  • Постійна ліцензія
  • Річна підписка

Доступні мови інтерфейсу:

Російська, англійська, німецька, італійська, французька, іспанська, португальська (Бразилія), нідерландська, польська, чеська, китайська (спрощено письмо та традиційне письмо), турецька та японська мова.

ESDCDGS2019ROW