CorelDRAW Graphics Suite 2019

13 709,00 ₴
Без податку

CorelDRAW Graphics Suite 2019 - новий графічний пакет для створення професійних графічних проектів у середовищі Windows або Мас або навіть в Інтернеті.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на CorelDRAW Graphics Suite 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Акційна ціна у зв'язку з виходом нової версії 2020.

Тип ліцензії
Кількість

Вже 30 років компанія Корел працює над створенням графічних редакторів. Новий випуск CorelDRAW Graphics Suite 2019 буде зручним в роботі незалежно від платформи, на якій ви звикли працювати.

Придбавши нову версію Корела користувачі операційної системи Windows отримають, як завжди, продуктивний сучасний оновлений графічний пакет, а любителі Mac отримають повністю нове середовище, розроблене спеціально для Mac.

Також новинкою стала можливість працювати через Інтернет (додаток CorelDRAW.app ™ для віддаленої роботи).

Опис CorelDRAW Graphics Suite 2019

Чого чекати від нового випуску?

Якщо ви професійний дизайнер або хочете стати таким, то ви зможете втілити всі свої найсміливіші задуми, використовуючи для цього середовище CorelDRAW Graphics Suite 2019. Це потужний інструмент для роботи з векторною графікою, професійний фоторедактор, розумні інструменти для малювання.

Повністю новий пакет CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Mac

Професійні інструменти для роботи

Ви знайдете всі необхідні інструменти для створення професійного графічного дизайну, а також для створення ілюстрацій і макетів. Використовуйте кращі інструменти для обробки фотографій (додаток Corel PHOTO-PAINT), індексуйте і упорядковуйте шрифти (додаток Corel® Font Manager), обробляйте файли в форматі RAW (додаток AfterShot ™ 3 HDR), працюйте віддалено (додаток CorelDRAW.app).

LiveSketch ™

LiveSketch ™ - це революційний інструмент для тих, хто любить малювати від руки на папері. Додаток проаналізує намальовані від руки штрихи і перетворить їх у векторну графіку.

Звичне середовище

Розробники CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Mac врахували звички користувачів Мac і зробили інтерфейс зручним і знайомим.

Легкий старт навіть для початківців

Ще не працювали в CorelDRAW? Для легкого старту використовуйте інтуїтивно зрозумілі інструменти, переглядайте навчальні матеріали. Колекція додатків CorelDRAW Graphics Suite 2019 створена для отримання кращих результатів в найкоротші терміни.

Нове в пакеті CorelDRAW Graphics Suite 2019 for Windows

НОВЕ! Вікно налаштувань "Об'єкти"

Вікно налаштування "Об'єкти" допомагає підвищити ефективність роботи, швидкий доступ до всіх компонентів і контролювати структуру документа.

Робота з недеструктивними ефектами

З'явилася можливість модифікувати растрові ефекти, щоб застосовувати їх не тільки до растрових зображень, але і до векторних.

НОВЕ! Точний дизайн при роботі з веб-графікою

При експорті графічного об'єкта, користувач зможе поліпшити форму, використовуючи вирівнювання по піксельної сітці.

НОВЕ! Готові шаблони.

Ви можете використовувати готовий шаблон, змінити його під свої потреби і створити унікальний проект.

Покращено! Оновлений інтерфейс програми

Для швидкої і зручної навігації, збільшено продуктивність самого програмного забезпечення, прискорено запуск програми.

Новий веб-додаток CorelDRAW.app для віддаленої роботи

Нова розробка, яка відповідає сучасним трендам і дозволяє працювати віддалено. Додаток представлено в обох версіях: Windows і Mac. Додаток забезпечує доступ до файлів CorelDRAW, що збереглися в хмарах. Ви зможете додавати в проект нові елементи в проект, інструкції, створювати нові проекти.

Варіанти як купити CorelDRAW Graphics Suite 2019

  • Постійна ліцензія
  • Річна підписка

Доступні мови інтерфейсу

Російська, англійська, німецька, італійська, французька, іспанська, португальська (Бразилія), нідерландський, польський, чеський, китайська (спрощена і традиційна), турецька і японська мова.

ESDCDGS2019ROW