Pinnacle Studio 22

1 207,00 ₴
Без податку

Pinnacle Studio 22 - продукт від компанії Corel для створення та редагування відео. У програмі передбачено засоби повного контролю процесу обробки відео, додано професійні ефекти та інструменти.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Pinnacle Studio 22 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Версія
Кількість

Pinnacle Studio 22 має в своєму арсеналі комплексний набір професійних функцій та інструментів, щоб втілити в життя будь-який найсміливіший задум та створити найкраще відео.

Опис Pinnacle Studio 22

Можливості програми

  • Найкращі інструменти для приголомшливих результатів

У Pinnacle Studio ви знайдете потужні інструменти для редагування відео, інструменти для роботи з аудіо-доріжками. Інтерфейс програми зрозумілий та дозволяє швидко влитись в робочий процес. Інтерфейс дозволяє зробити персональні налаштування, так, як зручно саме вам.

  • Творіть на повну!

Для втілення найсміливішого задуму ви можете використовувати більше 2000 ефектів та готових шаблонів, оригінальних титрів. Особливої уваги заслуговують ефекти від NewBlue. Для швидкого корегування у програмі представлені спеціальні інструменти для виправлення найчастіших помилок, коригування кольорів. До ваших послуг бібліотека безкоштовних музичних треків.

  • Це не звичайне відео - це професійний фільм.

Інструменти зйомки на зеленому фоні, відслідковування руху перенесе вас у світ професійного кіно. Є можливість проводити запис відео з екрану, працювати в режимі розділеного екрану, створювати професійну аудіо доріжку.

  • Сучасні технології та формати.

Будьте завжди в тренді сучасних відеоформатів, використовуйте розумне кодування, представляйте результат у форматі 4K та HD. Відео зручно демонструвати у соціальних мережах, експортувати на різноманітні носії для майбутнього перегляду.

Для кого розроблено Pinnacle Studio 22

Якщо ви лише розпочинаєте свій шлях у створенні відео, Pinnacle Studio 22 швидко допоможе розібратись у всіх деталях та перейти на новий рівень. Професіонали зможуть реалізувати всі свої найсміливіші ідеї та створити справді професійні відео. Тут навіть можна створити справжній короткометражний фільм.

Що нового у версії 22?

  • Функція кольорової градації.

Нова потужна функція для керуванням кольоровою градацією покращує зображення, робить його оригінальним, задає тон всьому відеоролику. Маючи різні частинки відео, які були зняті при різному освітленні необхідно звести їх до спільного знаменника, об'єднати у гармонійне відео.

  • Редагування по трьох або чотирьох точках.

  • Мультикамерний формат.

Нова можливість знімати відео у мультикамерному форматі. Об'єднання декількох відеопотоків дозволяє одночасно демонструвати декілька картинок на екрані.

  • Покращення та вдосконалення популярних ефектів, наявних у попередній версії.

Порівняння версій Pinnacle Studio 22

Studio Studio Plus Studio Ultimate
НАДІЙНІ І ТОЧНІ ІНСТРУМЕНТИ РЕДАГУВАННЯ
Програмне забезпечення для редагування відео HD HD HD, 4K
Число відео/аудіо доріжок 6 24 Без обмежень
Редагування в режимах розкадрування та тимчасової шкали
Точне покадрове редагування на часовій шкалі
Редагування по 3 або 4 точкам
Ефекти на основі ключових кадрів
НАДІЙНІ І ТОЧНІ ІНСТРУМЕНТИ РЕДАГУВАННЯ
Відео-ефекти, переходи, титри і шаблони 1500 + 1800 + Більше 2000
Мультикамерне редагування. Засоби синхронізації і вирівнювання кліпів, а також можливість вибирати і встановлювати потрібний ракурс в міру відтворення відео. 2 камери 4 камери 6 камер
ESDPNST22STML

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу