CorelDRAW Home & Student Suite 2018 Збільшити для перегляду

CorelDRAW Home & Student Suite 2018 (електронний ключ*)

ESDCDHS2018ROEU

CorelDRAW для дому та навчання 2018 - графічний редактор для навчання та роботи над некомерційними графічними проектами. Студенти та любителі мають можливість працювати у справді професійному графічному середовищі за економічно вигідну ціну.

Знято з виробництва!  

Актуальна версія CorelDRAW Home & Student Suite 2019

Детальніше

3 294,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускуелектронний ключ
Термін діїбезтермінова
Мова інтерфейсуRU/EN
Операційна системаWindows

Інформація

*Програма постачається у вигляді електронних ключів. Електронні ключі - це електронні ліцензії на ліцензійне програмне забезпечення. Купуючи електронний ключ, замовник отримує лист на електронну пошту з електронним ключем, посиланням для завантаження дистрибутиву та інструкціями щодо встановлення та активації програми. Ключі мають всі переваги коробкових продуктів та можуть бути перенесені при потребі на інший чи новий комп'ютер. Перевагами електронних ключів є швидка доставка ключа, можливість встановлення придбаної програми одразу після отримання ключа, відсутність фізичного носія та самої коробки, яку потрібно зберігати.

CorelDRAW Home & Student Suite 2018 (електронний ключ) - новий випуск популярного графічного редактора Корел для дому та навчання.

CorelDRAW для дому та навчання 2018 - графічний редактор для навчання та роботи над некомерційними графічними проектами. Студенти та любителі мають можливість працювати у справді професійному графічному середовищі за економічно вигідну ціну. Добивайтесь найкращих результатів у графічному дизайні та редагуйте фото, створюйте макети, цікаві фото проекти, незабутні фото для ваших соціальних мереж.

Для того, щоб зручно та швидко купити Corel DRAW Home & Student Suite 2018, програма продається у вигляді електронного ключа. Не потрібно чекати на доставку коробки чи оформлювати ліцензію.

Опис програми CorelDRAW Home & Student Suite 2018:

Повний набір необхідних для творчості інструментів

Впевнено розпочніть роботу над своїм графічним проектом, використовуючи зручні застосунки, що входять у склад програми Корел для дому та навчання.

У пакет CorelDRAW Home & Student Suite 2018 входять такі програми:

 • CorelDRAW Home & Student 2018 - векторні ілюстрації та макети сторінок
 • PHOTO-PAINT® Home & Student 2018 - редагування зображень
 • PowerTRACE® 2018 - переклад растрових зображень в векторні (включено до складу програми CorelDRAW Home & Student 2018)
 • CONNECT ™ 2018 - пошук контенту
 • CAPTURE ™ 2018 - захоплення екрану

До складу CorelDRAW Graphics Suite 2018 також входять: 10 000 картинок і цифрових зображень, 2000 цифрових фотографій у високій роздільній здатності, 1000 шрифтів, 350 професійних шаблонів, 2000 шаблонів для оформлення транспортних засобів, понад 700 інтерактивних рамок і фоторамок, а також понад 600 заливок.

Всі функції для розкриття творчого потенціалу

Здивуйте вчителів, рідних, друзів та підписників у соціальних мережах якістю ваших графічних робіт та фотографій. Робота з графічним редактором зручна та інтуїтивно зрозуміла, початківець швидко розпочне роботу в Корелі, а дизайнери з досвідом знайдуть всі необхідні інструменти для роботи.

Потужні можливості для роботи з фотографіями

З пакетом CorelDRAW Home & Student Suite 2018 домашні користувачі мають змогу редагувати фотографії на справді професійному рівні. Окрім стандартних функцій обрізання, зміни розміру, в пакеті є багато цікавих спеціальних ефектів та інструментів для якісного покращення фото.

Навчальні матеріали та безкоштовний графічний контент

Користувачі програм Corel знають, що придбавши продукт, отримують не лише саме середовище для роботи, але й можливість навчатись, переглядати відео уроки по роботі з програмою, покрокові уроки, спілкуватись з однодумцями і отримувати поради експертів. Ви, також, отримаєте доступ безкоштовного контенту: картинки високої якості, шрифти, фони, готові шаблони.

Системні вимоги:

 • Windows 10, Windows 8.1 або Windows 7 (32- або 64-бітові версії) з останніми пакетами оновлення
 • Intel Core i3 /5/7 або AMD Athlon 64
 • 2 ГБ оперативної пам'яті
 • 1 ГБ місця на жорсткому диску
 • Миша, планшет або мультисенсорний монітор
 • Монітор із роздільною здатністю 1280 x 720 при 100% (96 т /д)
 • Microsoft Internet Explorer 11 або вище
 • Microsoft .NET Framework 4.6
 • Опційний DVD-привід (для встановлення коробочної версії)

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на CorelDRAW Home & Student Suite 2018 (електронний ключ) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

CorelDRAW Home & Student Suite 2018 (електронний ключ*)

CorelDRAW Home & Student Suite 2018 (електронний ключ*)

CorelDRAW для дому та навчання 2018 - графічний редактор для навчання та роботи над некомерційними графічними проектами. Студенти та любителі мають можливість працювати у справді професійному графічному середовищі за економічно вигідну ціну.

Знято з виробництва!  

Актуальна версія CorelDRAW Home & Student Suite 2019

30 інших товарів в цій категорії: