CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program (First Year only) (ліцензія*)

2 936,00 ₴
Без податку

CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program (First Year only) - річна додаткова ліцензія, придбавши яку користувач протягом року безкоштовно отримуватиме нову версію продукту, як тільки таку випустить виробник. Це економічно вигідний та прогнозований спосіб для комерційних організацій постійно користуватись найсучаснішими версіями графічного редактора CorelDRAW Graphics Suite.

Кількість

*Програма постачається у вигляді іменної ліцензії. Після першого року роботи у Upgrade Program користувач матиме змогу продовжити участь у програмі придбавши CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program Renewal.

CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Program (First Year only) - річна додаткова ліцензія, придбавши яку користувач протягом року безкоштовно отримуватиме нову версію продукту, як тільки таку випустить виробник. Це економічно вигідний та прогнозований спосіб для комерційних організацій постійно користуватись найсучаснішими версіями графічного редактора CorelDRAW Graphics Suite.

Можливість купити таку ліцензію з'явилась в квітні 2018 року.

Опис програми CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program:

Для кого ця додаткова ліцензія?

Ліцензія CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program стане економічно вигідним варіантом для комерційних організацій, які хочуть завжди працювати в найновішій версії Корела та планувати свій бюджет на ліцензійне програмне забезпечення завчасно. Взявши участь у Corel Upgrade Protection Program ви гарантовано отримаєте доступ до нових версій CorelDRAW за порівняно невелику суму коштів, оплачених на рік наперед.

Особливості придбання та використання

  • Ліцензія CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program купується одночасно з основною ліцензією CorelDRAW Graphics Suite 2019. Але для українських користувачів передбачено можливість докупити Upgrade Program протягом 45 днів з моменту купівлі основної ліцензії. Вийнятком є випадки, коли з моменту купівлі основної ліцензії вийшла нова версія Корела.
  • Основною ліцензією може бути лише комерційна CTL ліцензія (Full product або Upgrade) першого рівня. Електронні ключі та коробки не дають права купувати додаткову ліцензію Upgrade Program.
  • Після завершення дії додаткової ліцензії для її продовження необхідно придбати поновлення CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program Renewal. Ви можете купити поновлення ще до завершення дії CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Protection Program (First Year only). В такому випадку поновлення активується лише після завершення дії попередньої ліцензії.

Важливо

У лінійці продуктів Corel представлено також класичний апгрейд з будь-якої попередньої версії CorelDRAW до 2019 - CorelDRAW Graphics Suite 2019 Single User Business Upgrade. Наголошуємо, що ліцензії Upgrade та Upgrade Protection Program - це зовсім різні продукти. Для більше детальних роз'яснень - звертайтесь.

Що нового у випуску CorelDRAW Graphics Suite 2019

Новий випуск Корела потужний, наповнений цікавими функціями, зручний в роботі та інноваційний. Детальніше про сам випуск та вимоги до комп'ютера читайте на сторінці CorelDRAW Graphics Suite 2019

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на CorelDRAW Graphics Suite Business Upgrade Protection Program (ліцензія) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

LCCDGSMLMNTUP

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік
Мова інтерфейсу
EN/RU/TR
Операційна система
Windows
Тип ліцензії
нова ліцензія