Roxio Creator NXT 6 Збільшити для перегляду

Corel Roxio Creator NXT 6 (електронний ключ*)

ESDRCRNXT6ML

Roxio Creator NXT 6 - це професійний пакет для роботи з відео матеріалами, це домашня відеостудія, за допомогою якої ви зможете створювати високоякісне відео, записувати відео, редагувати його.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Roxio Creator NXT 6 (електронний ключ) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Детальніше

2 890,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускуелектронний ключ
Термін діїбезтермінова
Мова інтерфейсуEN
Операційна системаWindows

Інформація

*Програма постачається у вигляді електронних ключів. Електронні ключі - це електронні ліцензії на ліцензійне програмне забезпечення. Купуючи електронний ключ замовник отримує лист на електронну пошту з електронним ключем, посиланням для завантаження дистрибутиву та інструкціями щодо встановлення та активації програми. Ключі мають всі переваги коробкових продуктів та можуть бути перенесені при потребі на інший чи новий комп'ютер. Перевагами електронних ключів є швидка доставка ключа, можливість встановлення придбаної програми одразу після отримання ключа, відсутність фізичного носія та самої коробки, яку потрібно зберігати.

Roxio Creator NXT 6 - це професійний пакет для роботи з відео матеріалами, це домашня відеостудія, за допомогою якої ви зможете створювати високоякісне відео, записувати відео, редагувати його.

У Roxio Creator зручно копіювати та записувати диски, ділитись своїми відео з іншими особами, легко завантажувати створені відео в Інтернет, захоплювати відео та аудіо потоки з екрану чи Інтернету та зберігати відео в популярних загальнодоступних форматах. При записі DVD-диска є можливість додати меню та розділи для зручності користувача.

Опис можливостей програми Roxio Creator:

 • Робота з відео, створення фільмів. У Roxio Creator ви зможете створити свій фільм, навіть HD якості, зберегти відео з популярних ресурсів, таких як YouTube та підготовка їх для перегляду на TV, iPhone, iPad. Для якісного та цікавого результату у вашому розпорядженні різноманітні ефекти, такі як картинка в картинці, титри та заголовки, автоматичне регулювання кольору, яскравості та контрасту, персоналізація створених вами відео за допомогою стильних меню, тем та музики. З наявними у програмі алгоритмами швидкого кодування ви будете використовувати всю потужність вашого ПК на 100%.
 • Робота з музичними файлами та аудіо. У Roxio Creator є потужні інструменти для робот з аудіо файлами. Ви зможете об'єднати декілька треків, вирізати з треку необхідні частини, накладати звукові ефекти, покращувати якість звуку у вашому аудіоматеріалі, оцифровувати старі музичні пластинки чи магнітні стрічки і очищати отримане аудіо, конвертувавши їх у популярні зараз формати. Roxio Streamer забезпечить доступ та спільне використання файлів.
 • Робота з фото та їх спільне використання. Працюєте з графікою та фото! У Roxio Creator є потужні інструменти для редагування фотографій, створення крутих слайдшоу,відновлення старих фото, створення графіки: поштівки, календарі, рекламні зображення, панорамні зображення. У програмі передбачено пакетну обробку фото для такого популярного корегування, як ретуш червоних очей, недоліків шкіри, корегування кольору та додавання ефектів.
 • Збереження та резервне копіювання мультимедійних файлів. Окрім створення мультимедійного контенту, важливим є його резервне копіювання та збереження на CD, DVD і Blu-ray диски, а також на мережеві диски. В програмі Roxio Creator є можливість проводити зручне копіювання вручну або створити розклад для автоматичного копіювання. Ви зможете конвертувати DVD відео та інші формати відеофайлів у популярні файлові формати, зберігати копії у ISO образах.

Мінімальні системні вимоги:

Необхідне підключення до Інтернету для встановлення продукту.

 • Microsoft Windows 10, Windows 8.x, Windows 7 SP.
 • Для запису і копіювання даних, написання та редагування звуку: процесор Intel® 1,6 ГГц Pentium 4 або еквівалент AMD, 1 ГБ оперативної пам'яті.
 • Для відео або редагування фотографій, перетворення і відтворення: процесор Intel Pentium 4 2 ГГц або еквівалент AMD і 2 ГБ оперативної пам'яті. Рекомендується багатоядерний процесор.
 • 1024x768 сумісна з DirectX 9.0c відеокарта з не менше 16-бітним налаштуванням кольору, звуковою картою, приводом DVD-ROM.
 • Жорсткий диск об'ємом не менше 4 ГБ для встановлення. Копіювання DVD і BD, редагування і авторінг відео може зажадати великого обсягу вільного місця на диску - до 10 GB.
 • Windows Media Player версії 10 і вище.
 • Internet Explorer 7 і вище.
 • Інтернет-з'єднання, необхідне для встановлення, реєстрації, оновлень продуктів і деяких функцій.
 • QuickTime Player версії 7 і iTunes® версії 11 або вище необхідні для деяких функцій.
 • Для захоплення відео: сумісна з OHCI плата IEEE 1394 FireWire для використання з камерами DV або Roxio Video Capture USB для аналогових джерел.
 • Для створення Blu-ray потрібен додатковий плагін, який можна придбати в продукті.

Підтримувані формати імпорту:

 • Відео: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, TiVo, ASF, MOV, WMV, QuickTime, 3GP, MPE2 Transport Stream, AVC(H.264), AVCHD, 3D over/under full and half-height, side-by-side full and half-width, 3D MPO.
 • Аудіо: Audio CD, MP3, WAV, WMA, Dolby® Digital AC-3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Playlists (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF).
 • Зображення: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, RAW file support from over 300 camera models with PaintShop PRO.

Підтримувані формати експорту:

 • Відео: AVI, DV-AVI, HDV, MpPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC(H.264), AVCHD, 3GP, DivX®, DivX Plus®, 3D MPO, 3D side-by-side full and half-width, over/under full and half-height, anaglyph red/cyan.
 • Аудіо: MP3, WAV, WMA, Dolby Digital AC-3, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b AAC, Playlists (M3U, PLS, XSPF, WPL).
 • Зображення: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO.
 • Диски відео: DVD, Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD), Mini DVD.
 • Запис дисків: CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL.
 • Шаблони дисків: ISO, C2D, BIN/CUE і GI.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Corel Roxio Creator NXT 6 (електронний ключ*)

Corel Roxio Creator NXT 6 (електронний ключ*)

Roxio Creator NXT 6 - це професійний пакет для роботи з відео матеріалами, це домашня відеостудія, за допомогою якої ви зможете створювати високоякісне відео, записувати відео, редагувати його.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Roxio Creator NXT 6 (електронний ключ) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

30 інших товарів в цій категорії: