Painter 2020

9 055,00 ₴
Без податку

Corel Painter 2020 — потужна програма для цифрового живопису, в якій зручно буде працювати як початківцям, так і професійним цифровим художникам. Містить повний набір найкращих інструментів для створення ваших шедеврів та функції для швидкої та зручної роботи.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Painter 2020 License та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

форма поставки
Кількість

Corel Painter 2020 — потужна програма для цифрового живопису, в якій зручно буде працювати як початківцям, так і професійним цифровим художникам. Містить повний набір найкращих інструментів для створення ваших шедеврів та функції для швидкої та зручної роботи.

Розробники Corel Painter 2020 уважно прислухаються до зауважень та свіжих ідей користувачів програми щодо вдосконалення програмного продукту. Думка спільноти користувачів Corel Painter 2020 потужно впливає на майбутні нововведення.

Corel Painter 2020 відкриває нові горизонти у цифровому мистецтві, стираючи межі між аналоговими та цифровими зображеннями.

Використовуючи нові можливості Painter 2020, творці створюють особливі картини, ілюстрації до ігор, фільмів, коміксів.

Нові функції Painter 2020:

  • НОВИНКА! Густа фарба.

Використовуючи цілу множину інструментів для накладання, розмиття і змішування фарб, результат роботи буде дуже реалістичним. Також, у вашому арсеналі засоби для рельєфного живопису та роботи мастихіном, застосування поворотів пензля, натиску, об'ємних мазків.

  • НОВИНКА! Текстурні пензлі 2.5D.

Новий набір “Текстурні пензлі 2.5D” дозволяє піднімати фарбу з полотна і ви можете імпортувати двовимірне зображення 3D-моделі і продовжити роботу на його основі, а можете малювати з чистого листка. І останній штрих- можливість корегування освітлення малюнка.

  • НОВИНКА! Текстурний синтез.

Текстурний синтез - новий чудовий інструмент для створення унікальних текстур на основі виділеної області існуючої текстури.

  • НОВИНКА! Можливості клонування.

Легко створюйте елементи для клонування, змінюйте їх форму та розмір.

  • Покращена функція! Технологія «Краплі і рідина».

Популярний пензлик для нанесення крапель чи рідини став ще універсальнішим. Ви можете наносити мазки на порожній шар чи змішувати їх з існуючим зображенням.

  • НОВИНКА! Пензлик виділення (Selection Brush).

Ви можете створювати унікальні форми пензлів для зручного виділення потрібних елементів та зберігати створені пензлі для їх використання у майбутньому.

  • НОВИНКА! Текстурна заливка (Texture Fill).

Новий інструмент для зручної роботи з текстурами, який дозволяє легко перенести текстуру з бібліотеки на полотно.

  • НОВИНКА! Випадковий поворот зерна (Random Grain Rotation).

Робота з улюбленим зернистим пензликом стане більш природною та органічною, якщо включити новий режим Random Grain Rotation.

  • НОВИНКА! Додаткові можливості.

Виберіть пензлик з нової бібліотеки Natural-Media, ознайомтесь з новими текстурами. Всі оновлення обов'язково додадуть вам натхнення для створення справжніх шедеврів.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Painter 2020 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

ESDPTR2020ML

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія
Мова інтерфейсу
EN/DE/FR
Операційна система
Windows/Mac