CorelDRAW GS X8 RU Збільшити для перегляду

CorelDRAW GS X8 RU (коробка*)

CDGSX8RUDP

CorelDRAW GS X8 - наше новітнє і саме передове програмне забезпечення для графічного дизайну.

Детальніше

11 909,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускукоробка
Термін діїбезтермінова
Мова інтерфейсуRU
Операційна системаWindows

Інформація

Швидкий початок роботи. Працювати з CorelDRAW Graphics Suite X8 легко як починаючим користувачам, так і досвідченим професіоналам. Вашій увазі пропонується огляд нових функцій і можливостей пакету, а також основ роботи з продуктом. Робочий простір, налаштований відповідно до вашого творчого процесу, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. В CorelDRAW Graphics Suite X8 представлені вбудовані універсальні навчальні ресурси, а також високоякісний контент, який дозволить вам поліпшити якість будь-якого проекту. До ваших послуг підтримка Windows 10, новий мультидисплейний режим перегляду і підтримка моніторів 4K.

Майстерність. Професійні і в той же час інтуїтивно зрозумілі інструменти CorelDRAW Graphics Suite X8 допоможуть вам реалізувати ваші знання і навички в області дизайну найефективнішим чином. Покращені функції пошуку і фільтрації шрифтів забезпечують економію часу при виборі потрібних шрифтів. Покращений інструмент «Ніж» дозволяє розділяти векторні об'єкти, текст і растрові зображення уздовж будь-якого шляху. Інструмент «Що Відновлює клонування» в Corel PHOTO-PAINT X8 допоможе при корекції недоліків фотознімків, а покращене діалогове вікно «Випрямити зображення» дозволить виправити викривлення перспективи.

Персоналізація. Ваші улюблені інструменти забезпечать для вас максимальний комфорт! Вдосконалений інтерфейс і можливості налаштування кольорів рамок вікон і робочого столу, а також розміру значків дозволяють адаптувати робочий простір відповідно до ваших уподобань. Новий Corel Font Manager X8 допоможе вирішити завдання перегляду і систематизації шрифтів для ваших проектів. Крім того, ви можете розширити вашу колекцію інструментів за допомогою придбання плагінів, додатків і розширень безпосередньо через CorelDRAW Graphics Suite.

Естетичне задоволення. У нашому пакеті ви знайдете все необхідне для створення запам'ятовувальних проектів професійного рівня: від барвистих логотипів, вивісок і рекламних щитів до незвичайних маркетингових матеріалів і привабливої графіки для інтернету і соціальних мереж. Завдяки лідируючій в галузі сумісності форматів файлів і професійних засобів управління кольором CorelDRAW Graphics Suite X8 забезпечує гнучкість і точну передачу кольору, які необхідні при роботі над будь-яким проектом. Творче співтовариство користувачів CorelDRAW допоможе порадою, подарує нові враження і надихне на нові успіхи.

Що містить пакет

Основні програми:

  • CorelDRAW X8 - зручний додаток для створення векторної графіки і макетів сторінок;
  • Corel PHOTO-PAINT X8 - професійний додаток для редагування зображень;
  • Corel PowerTRACE X8 - засіб для точного трасування растрових зображень у векторної графіки;
  • Corel Website Creator X8* - потужний програмний засіб для самостійного дизайну веб-сайтів;
  • Corel CAPTURE X8 - засіб для створення моментальних знімків екрану;
  • Corel CONNECT X8 - засіб миттєвого пошуку контенту;
  • PhotoZoom Pro 2 - зручний модуль, що підключається до PHOTO-PAINT для збільшення цифрових зображень;
  • ConceptShare (на англійській мові) - засіб для інтерактивної спільної роботи в Інтернеті.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

CorelDRAW GS X8 RU (коробка*)

CorelDRAW GS X8 RU (коробка*)

CorelDRAW GS X8 - наше новітнє і саме передове програмне забезпечення для графічного дизайну.

19 інших товарів в цій категорії: