}
Corel PaintShop Pro 2019 Corporate Edition ESD Збільшити для перегляду

PaintShop Pro 2019 Corporate Edition

З Corel PaintShop Pro 2019 ви зможете редагувати та доопрацьовувати фотографії, працювати над незвичайними графічними проектами, використовувати найсучасніші інструменти: палітра кольорів, пензлі, текстури та узори, градієнти.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на PaintShop Pro 2019 ESD  та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Детальніше

2 143,00 грн

 • електронний ключ
 • ліцензія
 • Upgrade License

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Мова інтерфейсуRU/EN
Операційна системаWindows

Інформація

Також, ви можете купити PaintShop Pro 2019 ULTIMATE ESD

PaintShop® Pro 2019 — чудове рішення для редагування фотографій і створення графічного дизайну. Це безтермінова ліцензія, ви не будете хвилюватись за поновлення підписки. З Corel PaintShop Pro 2019 ви зможете редагувати та доопрацьовувати фотографії, працювати над незвичайними графічними проектами, використовувати найсучасніші інструменти: палітра кольорів, пензлі, текстури та узори, градієнти.

Опис можливостей PaintShop Pro 2019:

 • Для ефективної роботи створено зручний спрощений інтерфейс. Для ефективної роботи у вашому доступі є чудові засоби навчання. Сам інтерфейс не є перевантаженим, значки достатньо великого розміру, всі основні інструменти для роботи з графікою зручно розміщені.
 • Вдосконалені інструменти для швидкої роботи. Врахувавши побажання користувачів, розробники суттєво скоротили час запуску Corel PaintShop Pro 2019 у порівнянні з попередньою версією. Розроблено прив'язку значень повзунків до документа, що дозволяє оптимально узгодити ширину та висоту документа до розміру самого зображення.
 • Готові кольорові гами. У Corel PaintShop Pro 2019 є готові кольорові схеми та палітри на панелі Матеріали. Використання готових схем дозволяє пришвидшити роботу над графікою та допомагає початківцям почувати себе впевненіше.
 • Редагування фотографій. З наявними у програмі інструментами, редагування фото буде проводитись на професійному рівні, покращуючи якість будь-якого зображення. Робота проводиться в добре знайомому з Photoshop пошаровому режимі. У програмі є всі інструменти для професійної обробки файлів формату RAW та створення HDR - фотографій, для корекції об'єктива та роботи з макросами.
 • Для швидкої корекції фотографій передбачено спеціальні методи. Інструменти косметики допоможуть швидко позбутись ефекту червоних очей, згладити зморшки на фото, відбілити зуби та зробити шкіру чистою. Пакетна обробка дозволяє визначитись з методами обробки фото і застосувати їх одразу до великої кількості фото. Команда фотокорекції пропонує свій швидкий варіант покращення фото. Клацніть мишкою і оцініть, чи підходить вам пропонована програмою автоматична обробка фото. Нові композиційні можливості для фото, які потребують випрямлення чи корекції перспективи, дозволять швидко виправити недоліки фотографії.
 • Спеціальні ефекти, які зроблять ваші фотографії унікальними. Величезна кількість ефектів дозволяє зробити зі звичайної фотографії справжній шедевр. Сміливо експериментуйте та перетворюйте свої фото.
 • Ретушування і відновлення фотографій. Тепер ви зможете швидко вирізати з фотографії небажаний об'єкт, використовуючи для цього інструменти Magic Move і Magic Заповнення. Покращене виділення об'єктів допомагає в роботі з окремими областями фотографії, а інструмент Корекція вицвітання якісно допомагає відновлювати старі фото.
 • Графічний дизайн. Corel PaintShop Pro 2019 - це не лише програма для обробки фото. У ній ви знайдете все необхідне для створення графічного дизайну: всі необхідні пензлі, робота з шарами, робота з текстом, використання градієнтів. У програмі ви без проблем створите якісні листівки, колажі, банери чи графіку для сайту.
 • Творці програми подбали, щоб ви швидко освоїлись і розпочали ефективно працювати. У Corel PaintShop Pro 2019 є велика кількість відео-уроків та навчальних посібників, які допоможуть розпочати роботу з програмою. При бажанні ви можете використовувати клавіші швидкого виклику, завжди мати під рукою файли та ефект, які недавно використовувались, переглядати галерею робіт інших творців.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на PaintShop Pro 2019 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

PaintShop Pro 2019 Corporate Edition

PaintShop Pro 2019 Corporate Edition

З Corel PaintShop Pro 2019 ви зможете редагувати та доопрацьовувати фотографії, працювати над незвичайними графічними проектами, використовувати найсучасніші інструменти: палітра кольорів, пензлі, текстури та узори, градієнти.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на PaintShop Pro 2019 ESD  та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

19 інших товарів в цій категорії: