Корпоративне ліцензування Adobe Licencing WebSite (LWS)

Після оплати та розміщення замовлення корпоративного ліцензування TLP клієнтові протягом 72 годин на пошту приходить лист від компанії Adobe, в якому вказано серійний номер та посилання для завантаження програмного забезпечення з веб-сайту ліцензування Adobe Licencing WebSite (LWS).

При переході по посиланні відобразиться сторінка сайту ліцензування. За допомогою цього порталу клієнт отримує доступ до всіх своїх даних електронних версій продуктів, здійснює управління ліцензіями, може загрузити сертифікати в електронному вигляді собі на комп’ютер, оновити старі версії програм, отримати звітності щодо придбаних продуктів.

Щоб зареєструватись та отримати доступу до порталу Adobe потрібно здійснити маніпуляції на англійській мові:

1. Щоб увійти до порталу потрібно створити свій обліковий запис, який складатиметься з логіну (Login ID) та паролю (Password): В поле Login ID вводиться адреса електронної пошти, на яку прийшла електронна ліцензія продукту ADOBE. В поле Password вводиться код, отриманий в процесі переходу на посилання Forgod your password.

2. Щоб отримати пароль, переходимо за посиланням Forgod your password .В поле Email Address вводимо адресу електронної пошти та натискаємо кнопку Continue.

Для того, щоб отримати пароль, натискаємо Send email і чекаємо відповіді на електронну пошту.

Після цього на вказану адресу електронної пошти прийде лист з паролем для доступу до свого облікового запису.

Тепер переходимо на сторінку порталу, де вводимо в поля наступне:

  • в поле Login ID адресу електронної пошти;
  • в поле Password надісланий листом пароль;

Отримуємо доступ до особистого кабінету, де маємо прямий доступ до скачування дистрибутивів придбаних програм. Щоб загрузити їх собі на комп”ютер потрібно в розділі “Quick links” обрати пункт “Download software”.

Щоб завантажити програмне забезпечення собі на комп”ютер, потрібно натиснути на кнопку “Download”. Якщо потрібно здійснити одночасне завантаження декількох продуктів, то можна скористатись функцією “Download manager”.