Програмним забезпеченням Adobe Creative Suite 6 Design Standard є набір найважливіших інструментів для створення макетів і підготовки їх до друку. Нова потужна платформа в Adobe Photoshop і Illustrator дозволяє працювати з великими, складними файлами і застосовувати творчі ефекти, наприклад, розмиття, світіння і накладення тіней, створюючи проекти в найкоротші терміни. Відкрийте для себе неймовірно прості інструменти ретушування зображень і інтуїтивно зрозумілі інструменти для редагування відео в Photoshop. Легко створюйте ефектні візерунки, що повторюються, і виконуйте точніше трасування зображень в Illustrator. За допомогою Adobe InDesign можна створювати професійні електронні книги і поширювати багатофункціональні публікації для облаштувань iPad і інших планшетних пристроїв так само легко, як сторінки для друку. Ефективно адаптуйте макети для різних друкарських публікацій і для виведення на екрани різних розмірів, зберігаючи точний контроль над дизайном і типографикою на рівні пікселів.

Для оновлення програмного забезпечення до пакету програм Adobe Creative Suite 6 Design Standard потрібно мати в наявності попередню версію ПО Adobe з можливістю оновлення. Детальнішу інформацію про можливість оновлення читайте на веб-сайті: www.adobe.com/go/ds upgrade.

НАЙКРАЩІ НОВІ ФУНКЦІЇ ADOBE CREATIVE SUITE 6 DESIGN STANDARD :

 • Чарівні інструменти ретушування в Photoshop. Легко виконуйте неймовірно точне ретушування зображень. Застосовуйте латки до зображень з високою точністю за допомогою інструменту "Латка з урахуванням вмісту", який дозволяє вибрати область зразка, щоб чарівним чином накласти латку.;
 • Система Mercury Performance System в Illustrator. Неймовірна швидкість роботи - навіть при застосуванні ресурсоємних ефектів, таких як розмиття, світіння і накладення тіней, які раніше уповільнювали роботу. Вбудована підтримка 64-розрядних ОС Mac OS і Windows дозволяє використати усю оперативну пам'ять.
 • Декілька версій макетів в одному файлі InDesign. Ефективно управляйте декількома макетами на основі одного набору контенту. Використайте функцію "Альтернативний макет" для створення декількох версій одного документу. Використайте функцію "Рідкий макет" для автоматизації масштабування макетів по розмірах сторінки.
 • Зв'язок контенту в документах InDesign. Зв'язуйте контент, що міститься в декількох документах InDesign; це дозволить застосувати зміни батьківського тексту або об'єктів до усіх пов'язаних дочірніх об'єктів. Це дозволить економити час і уникнути проблем при внесенні змін на останній стадії проекту.
 • Неймовірно висока продуктивність Photoshop. Оцініть неймовірну швидкість роботи при використанні найважливіших інструментів редагування, таких як " кадрування", " перетворення", " пластика" і "маріонеткова деформація". Механізм Mercury Graphics Engine забезпечує неперевершену продуктивність і найвищу швидкість реакції додатка для зручнішої роботи.
 • Просте створення візерунків в Illustrator. Легко створюйте векторні візерунки, що розділяються. Вільно експериментуйте з візерунками, що повторюються, які можна відредагувати у будь-який час.
 • Редагування відеоматеріалів в Photoshop. Редагуйте відеоматеріали в Photoshop і додайте їх у свої цифрові публікації. Швидко об'єднуйте кліпи і фотографії за допомогою переходів, звуку і таких ефектів, як зрушення і масштабування.
 • Швидке виконання дизайнерських завдань в Photoshop. Швидко настроюйте характеристики за допомогою нових і вдосконалених інструментів. Застосовуйте типові стилі, використайте векторні шари для застосування обведень і додавання градієнтів у векторні об'єкти, створюйте призначені для користувача обведення і пунктирні лінії, швидко знаходьте потрібні шари і виконуйте інші завдання.
 • Трасування зображень в Illustrator. Перетворіть растрові зображення в редаговані вектори за допомогою абсолютно нового механізму трасування. Висока точність ліній, чіткість підгонки і отримання надійних результатів - без використання складних елементів управління.
 • Застосування градієнтів до обведень в Illustrator. Застосовуйте градієнти по довжині, ширині обведень або безпосередньо усередині обведення, повністю контролюючи розміщення і прозорість градієнта.
 • Форми PDF в InDesign. Використайте InDesign для додавання полів форм в макет. Додайте стандартні елементи, наприклад, текстові поля, кнопки, перемикачі, і експортуйте форму у форматі PDF для публікації в Інтернеті.
 • Абсолютно новий інструмент "Рамка" в Photoshop. Використайте швидкий і точний інструмент "Рамка" з підтримкою апаратного прискорення для оборотного обрізання зображень. Управляйте зображеннями на полотні і переглядайте зміни в реальному часі.
 • Галерея ефектів розмиття в Photoshop. Швидко створюйте фотографічні ефекти розмиття з використанням простого інтерфейсу і зручних засобів управління зображенням. Створюйте ефекти нахилу і зрушення, виконуйте розмиття усього зображення і підвищення різкості однієї точки фокусу, а також застосовуйте різні типи розмиття до декількох точок фокусу.
 • Поліпшена автокорекція в Photoshop. Обробляйте зображення за допомогою поліпшених інструментів "Автоматичні криві", "Рівні" і "Яскравість/Контрастність". Зведення про обробку тисяч зображень, відретушованих вручну, можна використати для початку роботи над зображенням.
 • Фонове збереження в Photoshop. Скористайтеся захистом від непередбаченого закриття програми, яке може привести до втрати внесених змін. Автоматично зберігайте усі зміни, не зачіпаючи роботу користувача - продовжуйте роботу під час фонового збереження навіть великих файлів Photoshop.
 • Візерунки за сценарієм в Photoshop. Створювати заливки геометричних візерунків стало простіше за допомогою інструменту "Візерунки за сценарієм".
 • Десятки функцій для заощадження часу в Photoshop. Відкрийте для себе більше 50 потужних креативних функцій, які були запропоновані користувачами.
 • Невеликі, зручні поліпшення в InDesign. Скористайтеся більш ніж десятьма удосконаленнями - у тому числі PPI, залежними від сторінок, розділеними ракурсами вікон, списком нещодавно використаних шрифтів і постійною підгонкою фреймів за текстом - які дозволять значно підвищити продуктивність, не погіршуючи якість проектів.
 • Вдосконалений для користувача інтерфейс в Illustrator. Виконуйте повсякденні завдання, наприклад, редагуйте імена шарів і вибирайте шрифти, за лічені секунди. Стежте за змінами графічних об'єктів за допомогою "призначеного для користувача інтерфейсу в темних тонах" з регульованою яскравістю.
 • Інтеграція з іншими інструментами і послугами Adobe. Скористайтеся інтеграцією з Adobe Digital Publishing Suite і Adobe Touch Apps, реалізованою в окремих інструментах Design Standard.

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ВИНИКАЮТЬ:

П: Чому краще придбати пакет Adobe Creative Suite 6, а не окремі інструменти?

В: Купуючи пакет програм, ви отримаєте більше можливостей за ту ж ціну. При купівлі пакету Creative Suite 6 Design Standard, що містить новітні версії популярних програм і є універсальним набором інструментів для творчості, ви значно заощадите порівняно з придбанням окремих продуктів.

П: Чому варто перейти до пакету Creative Suite 6?

В: Виконавши оновлення програмного забезпечення до пакету Creative Suite 6, ви зможете ефективніше реалізувати свої творчі задуми, використовуючи самі передові можливості - оптимізовані робочі процеси, що забезпечують високу ефективність, нові інструменти для творчості і винятковий рівень інтеграції.

П: Чому для ефективної роботи мені потрібні усі інструменти, що входять до складу пакету Creative Suite?

В: Усі версії Creative Suite 6 містять продукти, які оптимально підходять для певних типів користувачів і для виконання певних завдань. У більшості випадків упродовж творчого процесу в тій чи іншій мірі використовуються усі інструменти пакету. І навіть якщо на певному етапі розробки який-небудь інструментів вам не потрібний, він може знадобитися під час подальшої роботи над проектом.